{{ $item.name }}

METİN2 YANG ALIMINDA BAN RİSKİ VARMI?

     Metin2 Yang satın almak isteyen oyuncularda ban yemeyi göze alarak hesaplarına çekim yapıyorlar ve buda potansiyel olarak stresli bir oyun süreci yaratıyor. Tüm bunların dışına çıkabilmek için bilinmesi gereken bazı püf noktalar mevcut bunları aşağıda madde madde sıraladık.

Metin2 yang alımında ban riski nasıl düşürülür?

  • Yang satın aldığınız karakter ana hesabınız olmamalı.
  • İmkanınız varsa yang aldığınız karakterden almak istediğiniz itemleri satın alıp kendi ana karakterinize itemleri boş bir arazide yere atarak teslim edin.
  • Asla aynı karakter ile birden fazla yang ticareti yapmayın.
  • Yeni açtığınız 1 lw yang karakterinin mail adresini mutlaka onaylayın, vaktiniz varsa karakteri bir kaç lw yükseltin.
  • Yang aldığınız zaman eğer imkanınız varsa farklı ip adresinden ürününüzü teslim alın.

IP adresinizi değiştirmek için modem arayüzünüze girip sistemi yeniden başlatmanız yeterli eğer yapamazsanız modeminizi düğmesinden kapatıp açarakta yeni bir IP adresi alabilirsiniz.

Bu yöntemleri eksiksiz bir şekilde tamamlarsanız eğer yang alışverişlerinde ban riskini neredeyse %100’e kadar önlemiş olursunuz. Ban riski bu dönemlerde nadiren karşımıza çıksa da tedbiri elden bırakmamak gerekiyor. Bizde sizlere yang teslimatı yaparken bu önlemleri alıyor ve sürekli güncel olarak karakterlerimizi değiştiriyoruz. Siz oyundan uzaklaştırıldığınız zaman bizde sizler gibi ban yiyoruz. Bu önlemleri alarak oyunda karakterinizin ban riskini yüksek ölçüde azaltırsınız.

Bir önceki yazımız olan ‘’ Metin2 Ep hakkında bilinmesi gerekenler ‘’ başlıklı içeriğimizde ejder parası ile neler yapabiliceğinizi ve ejder parasının ne işe yaradığından bahsettik bağlantıya tıklayarak makalemizi okuyabilirsiniz.