{{ $item.name }}

METİN2 EJDER PARASI(EP) HAKKINDA BİLİNMESİ GEREKENLER

PlaySultanMetin2 Ejder Parası(EP) hakkında bilinmesi gerekenleri burada bulabilirsiniz.Metin2 Ejder Parası(EP) nedir?  Metin2 Ejder Parası(EP) nasıl alınır? Metin2 Ejder Parası(EP) nasıl kullanılır? sorularının cevaplarınızı bu yazımızda bulabilirsiniz.

Metin2 Ejder Parası (Ep) nedir?

            Metin2 isimli oyunun içerisinde nesne marketi kısımda kullanılmak üzere hazırlanmış para birimine Ejder Parası denilmektedir. Bu market sayesinde kullanmış olduğunuz karakterler için elverişli olan bir sürü ürünleri alarak karakterinizin gelişimini sağlamaktadır. Bu para biriminin oyunun içinde bulunan nesne marketinden aldığınız ürünler sayesinde kullanmış olduğunuz karakterlerinize fazla sayıda EXP kazandırma, çok sayıda yang düşürme ve kullandığınız karakterin görselliğine ilişkin giysiler ve eşyalar ile birlikte daha birçok ürünü satın almanızı sağlamakta, bu ürünler sayesinde kullanılan karakterin gelişimini ve görselliğini tamamlamasında yarar sağlamaktadır.

Metin2 Ejder Parası(EP) nasıl satın alınır?

            Metin2 Ejder Parası ile yukarıda saymış olduğumuz faydalardan yararlanmak oldukça kolay bir durum halini almıştır. Satın alma işlemini gerçekleştirdiğiniz zaman, savaşlarda büyük avantajlar elde edeceksiniz. Fiyatların ucuz olması sebebiyle oyun içinde kullanılan bu para birimini almak gittikçe kolay bir hal almıştır. Play Sultan üzerinde güvenilir bir şekilde Metin2 Ejder Parası satışı yapılmaktadır. Bu alışveriş ile birlikte daha birçok avantajlı durumlardan da yararlanmak mümkün.

Aşamalı anlaytım:

Öncelikle Play Sultan sitesine üye olmanız gerekmektedir. Üyelik işlemini tamamladıktan sonra üyeliğinize bakiye yüklemeniz gerekiyor bakiyenizi yükledikten sonra bu sayfadan Metin2 Ejder Parası(EP) sepetinize atınız, ardında sepetinizi onaylayarak satın alma işlemini tamamlamış olursunuz.

Metin2 Ejder Parası(EP) nasıl yüklenir?

           Play Sultan üzerinden size verilen kodu Metin2 sayfasından nesne markate girererek "Kupon Bozdur" seklesine tıklayınız. Ardından Play Sultan'nın size verdiği kodu buraya girerek işleminizi başarıyla gerçekleştirmiş olursunuz.

 Metin2 Ejder Parası(Ep) fiyatları nedir?

            Fiyatları hakkında bilgi vermek gerekirse. 30 EP 6 TL gibi EP sayısı arttıkça orantılı olarak fiyatları da değişkenlik göstermektedir. Sizlerde bu oyunu oynuyorsanız şayet karakterlerinizi geliştirme adına EP para birimine ihtiyaç duyacaksınız. Bazı zamanlarda çeşitli indirimlerle denk gelerek sahip olacağınız bu para biriminin Metin2 ep fiyatları adı altında düşüşe uğradığını göreceksiniz. Oyunda bulunan herhangi bir karakteri en üst seviyelere ulaştırmanın en kolay yolu ve yöntemi, bu paraya sahip olmak olduğunu bir kez daha hatırlayalım.

PlaySultan.com.tr güvencesiyle hemen Metin2 Ejder Parası(EP) satın alın