{{ $item.name }}

Metin2 M2bob Nedir? Nasıl Alınır?

Son yıllarda oldukça rağbet gören Metin2 oyunu, yıllardır oynayan kullanıcılar için de geliştirilen bot seçenekleri sitemiz de yayınlanmaktadır.

Son yıllarda oldukça rağbet gören Metin2 oyunu, yıllardır oynayan kullanıcılar için de geliştirilen bot seçenekleri sitemiz de yayınlanmaktadır. Metin2 oyunu dışından daha birçok oyun içinde hizmet vermekteyiz. Yaklaşık 10 yıldır bu sektörün içerisinde olduğumuz için, birçok oyun kullanıcısı da bizleri tercih etmektedir. Bu sektör de ilk 10 sırada en iyi firmalar arasında yer alan firmamız, sizlere tamamen güvenilir bir hizmet anlayışı sunmaktadır. Müşteriye sunduğumuz tam hizmet ve 7/24 müşteri desteğiyle sizlerin güvenini kazanmaya devam ediyoruz. M2bob oldukça basit ve Türkçe destekli olarak sunulan bir hile çeşididir. Oyun botunun amacı parayı arttırmaktır. Ancak kullanıcılar level içinde kullanmaktadır.

M2bob Nasıl Kullanılır?

Bu hileyi kullanmak için ilk olarak oyunda premium sürümünü almanız gerekiyor. Eğer Premium özelliğine sahip değilseniz sitemiz aracılığıyla da bu sürüme sahip olabilirsiniz. Hilede otomatik avlanma, balık tutma, pazar kurma, yang kasma, hızlı koşma gibi özelliklerden yararlanma imkânı sunar. Bu hileyi satın alarak oyunda yeterli güce sahip olmanız mümkün.

PlaySultan

M2bob Hilesi Nasıl Satın Alınır?

Hileyi satın almak için ilk olarak sitemize ücretsiz üyelik açmanız gerekmektedir. Kayıt ol butonuna tıkladıktan sonra giriş yaparak hile seçeneklerini görebilirsiniz. Satın almak istediğiniz oyuna tıklayarak oyunun içerisinde yararlandığınız bölümler çıkacaktır. Hangisini satın almak istiyorsanız sepete ekle kısmına tıklayarak ödeme kısmına geçebilirsiniz.

Ödeme Seçenekleri Nelerdir?

Kredi kartı, banka kartı, EFT ve havale, Gpay ve PayTR gibi birçok ödeme seçenekleri bulunmaktadır. Güvenilir olan bu sitemiz, alışveriş yapacağınız sırada ödeme sırasında sizlere şifre göndermektedir. Böylece haberiniz olmadan herhangi bir ücret sitemiz üzerinden gerçekleşmez. www.playsultan.com.tr adresi üzerinden Metin2 oyunuyla ilgili her türlü seçeneğe sahip olabilirsiniz.  PlaySultan sitemizden Metin2 M2bob satın alabilirsiniz.