{{ $item.name }}

LOL Turnuvaları Ne Zaman?

LOL Turnuvaları Ne Zaman?
Haziran ayını büyük bir heyecanla bekleyen LOL tutkunları, şimdi de turnuva ile ilgili detaylara ulaşmak için sabırsızlanıyor.

Haziran ayını büyük bir heyecanla bekleyen LOL tutkunları, şimdi de turnuva ile ilgili detaylara ulaşmak için sabırsızlanıyor. En erken Haziran ortalarında gerçekleştirilmesi düşünülen LOL turnuvası için geri sayımları başlatabilirsiniz. Güncel LOL oyuncuları, Haziran ayında gerçekleşecek olan turnuvanın detayları hakkında bilgi toplamaya çalışırken, yapılan açıklamalar bu tarihlerin belli olduğunu gösterdi. 15' i ile 30 Haziran arasında gerçekleştirilmesi düşülen kafe turnuvalarına kayıtlar da başladı. Kafe turnuvaları büyük bir kitleye hitap eden en eğlenceli oyun aktivitelerinden birisidir. Ayrıca Türkiye çapında yapılan bu kafe turnuvaları da oldukça büyük bir prestij taşır. 29 noktada gerçekleştirilecek olan turnuvanın detayları belli oldu.

Türkiye'nin 29 Noktasında Buluşuyor

29 LOL kafenin oyuncuları ağırlaması planlanan turnuvanın stardı 13 Haizran' da verilecek. Bu turnuva ile beraber, kendi başarınızı kanıtlayabileceğiniz gibi özel hediyeler kazanarak da oyunda ki başarınızı taçlandırabileceksiniz. Oyuncular şimdiden oldukça heyecanlı. Turnuva sonuçlarına göre birçok ödül katılımcıları bekliyor. İlk 5 takım için düşünülen ödüller, resmi olarak da açıklandı. Açıklamaya göre, 5. takımı bekleyen ödüller arasında; 15 galibiyet ile, XP takviyesi yer alıyor. 4. takımın alacağı ödül ise; 1000 RP ve gizemli sandık- kostüm ikilisi ile 25 galibiyet için de XP sunuluyor. 3. takım, 1500 RP ile çift gizemli sandık ve kostüm sahibi oluyor. 2. olan takımı bekleyen hediyeler; 3000 RP ve 25 galibiyeti sağlayacak olan XP eklemesidir. Kafe turnuvasının galibi ise; 25 galibiyetlik XP' si, 2 gizemmli kostüm ile 2 sandık, 7500 RP kazanıyor. Ayrıca; alınan duyumlara göre 6,7 ve de 8. ekiplere de sürpriz hediyeler verilecek. Çok heyecanlı geçecek olan kafe buluşması Lol oyuncularının uzun zamandır beklediği bir etkinlik olduğu için yoğun bir gün olarak kaydedilecek gibi duruyor. LOL oyuncuları; Eskişehir, Mersin, Manisa, Karabük, İstanbul, Adana, Bursa ve de Ankara' nın belli noktalarında buluşuyor. Türkiye'nin 8 ilinde gerçekleşecek büyük organizasyona katılımın yüksek olması beklenirken, her yaştan LOL oyuncunsun bu organizasyona karılacağı da konuşuluyor. Turnuvada oyuncuları sürprizler de bekliyor.

ETİKETLER: Lol Turnuvaları Lol