{{ $item.name }}

LOL RP Fiyatları Nelerdir? LOL RP Satın Alma Rehberi

League of legends en çok beğenilen ve oynanan online oyunlar arasında yer alıyor. Hemen hemen herkes league of legends oynuyor kısaca LOL olarak adlandırılan bu oyunda lol rp ise oyunun para birimi oluyor.

League of legends en çok beğenilen ve oynanan online oyunlar arasında yer alıyor. Hemen hemen herkes league of legends oynuyor kısaca LOL olarak adlandırılan bu oyunda lol rp ise oyunun para birimi oluyor. RP alımları ile oyun sizn için daha özel bir hal alıyor bizler de Play Sultan olarak en ekonomik ve en kazançlı RP satım işlemi gerçekleştiriyoruz. Müşteri memnuniyetimizi üst düzeyde tutarak onlara avantajlı bir alış veriş hizmeti sunuyoruz.

LOL RP Nasıl Satın Alınır?

LOL RP fiyatlarını sitemiz üzerinden inceleyebilir ve 7 gün 24 saat satın alma işlemi gerçekleştirebilirsiniz. En uygun fiyata yaklaşık %8 indirim fırsatı ile RP alma işlemi gerçekleştiriliyor. RP satın alırken aynı zamanda kullanıcılara bonus da veriyoruz. Alınan RP ile orantılı olarak bonuslar artış gösteriyor.

PlaySultan

LOL RP Satın Alma Yöntemleri

Sitemiz üzerinden istediğiniz ürünü sepete ekliyor ve ardından da sırasıyla istenen bilgiler giriliyor ardından da istenilen ödeme seçeneği kullanılarak en hızlı şekilde ödeme işlemi tamamlanıyor. Sitemiz yetkili bir satıcıdır. Birçok ödeme yöntemi de mevcut bulunuyor. EFT ya da havale, maaş kartı ile ödeme, hesap kartı, Mobil Ödeme, İninal Kart, Banka Kartı veya Kredi Kartı ile ödeme seçenekleri bulunuyor. Ayrıca her türlü banka kartı ile anlaşmamız var ve bunlarla ödeme tamamlanıyor.

LOL RP Fiyatları ve Oranları

Sitemizde satışı gerçekleşen ürünler 400 Riot Points'den başlayarak kademeli bir şekilde artıyor ve 12800 Riot Points'e kadar çıkıyor. %10 oranında bir indirim ile bu ürünleri 11 TL'den başlayarak 270 TL'ye kadar çıkan bir aralıkta satın alabiliyorsunuz. Ayrıca bonus oranları da 0,10 TL'den başlayıp en az 3 TL'ye kadar çıkıyor. Satın alma arttıkça bonus da artıyor. PlaySultan sitemiz üzerinden LOL RP satın alabilirsiniz.