{{ $item.name }}

League Of Legends'den Dev Fırsat

League Of Legends'den Dev Fırsat
Geçtiğimiz günlerde sunucuları Türkiye'de bulunan dev oyun yapımcılığı Türkiye merkezli sunucu sistemine geçişlerin 20 Haziran gecesine kadar yapılabileceğini duyurdu. Başka sunuculara geçmek isteyen oyuncular için müthiş bir fırsat olarak görünüyor.

Geçtiğimiz günlerde sunucuları Türkiye'de bulunan dev oyun yapımcılığı Türkiye merkezli sunucu sistemine geçişlerin 20 Haziran gecesine kadar yapılabileceğini duyurdu. Özellikle de Avrupa, AB Batı ve AB İskandinav & Doğu merkezli sunucular ile oyunlarını oynayan ve bunun yanında Türkiye merkezli olan sunucuya geçmek isteyenlere tanınmış olan mükemmel bir fırsat olarak değerlendirildi. Bu fırsat doğal olarak tek yönlü bir geçiş için tanınıyor. Yani geri dönüş işlemi kesinlikle yapılamıyor. Ayrıca bu işlemi yapmak isteyen kişiler 1 RP ile bu geçişlerini yapabilecekler. Hesap kısmında yer alan bölgede Türkiye sunucusuna 1 RP vererek hızlı bir şekilde normalden daha kaliteli şekilde oynanan sunucu merkezine geçiş yapılabiliyor.

PlaySultan

Türkiye Merkezli Sunucuda Büyük Fırsatlar

Fiziksel sunucuları Türkiye'de olan oyunun Türkiye sunucusu kapsamında normal kalitesinden daha kaliteli bir şekilde oynanmasına olanak sağlanıyor. Sırf kaliteli sunucu işlemleri için 20 Haziran tarihinin gecesine kadar 1 RP ile AB Batı ve AB İskandinav & Doğu sunucularından Türkiye'ye geçişler gerçekleşiyor. Türkiye sunucusunda bilinmesi gereken önemli fırsatlar da bulunuyor. Türkiye'de bulunan fiziksel sunuculardan dolayı 9'lara kadar düşen ping değerleri oyunu daha hızlı bir hale getiriyor. Ayrıca yüksek kalite de sunuyor. Bunun yanında her zaman, düzenli şekilde fırsatlar sunuyorlar. Türkçe dil desteğini hızlı bir şekilde Türk yerel parası ile almış olduğunuz uygun RP'ler ile sağlayabilir ve Türkçe dilindeki arayüzü ile kullanıma başlayabilirsiniz. Özellikle de yeni bir sistem ve hediye ile düzenlenen Bayramlık kostüm deneme fırsatlarından kaynaklı olarak 21 Hazirana kazar sizler de Sihirdar Vadisinde 6 adet savaş ya da ARAM'da kazandığınız eşleştirmeli zaferlerin her 8 âdetinde 1 adet Hextech Seti kazanabilirsiniz. 1 Hextech Seti bilindiği üzere kutu kapmaca ve de her ustalık puanına yüksek oranda sahip olduğunuz kahramanların kostümlerini bayram günü öncesinde deneyebilme fırsatınız oluyor. Özellikle de bunun yanı sıra sizlere sunduğu kutu kapmaca ve 1 Hextech Seti ile diğer fırsatlardan da ileri dönemlerde yararlanabilme imkânı bulabiliyorsunuz. Sizlerde sınırlı süre içinde Türkiye sunucusuna geçebiliyorsunuz. PlaySultan üzerinden Leauge Of Legends RP uygun fiyatlara satın alabilirsiniz.