{{ $item.name }}

League Of Legends'da Yeni Şampiyon Yone!

League Of Legends'a yeni gelecek olan şampiyon Yone hakkında bilgiler, Yone'un hikayesi, yeteneklerin nasıl kullanıldığı ve detayları ve League Of Legends'ın yeni şampiyonu Yone hakkında tüm bilgiler bu makalede sizlerle birlikte.

League Of Legends'ın Yeni Şampiyonu Yone Hakkında Tüm Bilgiler

PlaySultan

League Of Legends'a yeni şampiyon geleceği hakkında bazı dedikodular vardı fakat geçtiğimiz hafta Riot Games resmi bir video ile yeni gelecek şampiyon Yone'u resmi olarak duyurdular. Yone PBE serverlarına da gelecek yani Lillia'dan sonra gelen son karakter Yone olacak. Hikayeye göre yeni şampiyon Yone aynı zamanda Yasuo'nun ağabeyidir, işte yeni şampiyon Yone'un yetenekleri;

Yeni Şampiyon Yone'un Yetenekleri

Pasif Yetenek (Way of the Hunter): Yone, iki kılıç kullanıyor kullandığı iki kılıcın pasif yetenekte özel bir avantajı var. İkinci saldırıyı yaptıktan sonra verdiği büyü hasarı artar ve bu tekrarlanan tüm ikinci saldırılar için geçerli olur, aynı zamanda Kritik Vuruş Şansı'da iki kat ihtimalle gerçekleşir fakat gerçekleşen kritik vuruşlar daha az hasar verir.

Q Yeteneği (Mortal Steel): Bu yeteneği kullandığınızda Yone ileri doğru atlar ve fiziksel hasar verir. Yone yeteneği kullanıp rakibe hasar verebilmişse Gathering Storm adında stack alır, iki stack olunca rakibi havaya bir dalga ile uçurur.

W Yeteneği (Spirit Cleave): Bu yetenek tamamen rakiple alakalıdır, rakibin maksimum sağlığı üzerinden yeteneğin isabetli olması durumunda belli bir yüzdesi rakibin canından azalır, bu saldırı yay şeklinde bir alana hasar verir yani menzili geniş diyebiliriz.

E Yeteneği (Soul Unbound): Bu yeteneği kullandığınızda Yone, Ruh haline gelir ve hareket hızı oldukça artıp vücudunu geri bırakabilir, yeteneğin süresi sona erdiğinde bıraktığınız yere bu şekilde geri dönebilirsiniz, Yone Ruh halindeyken verdiği hasarı dağıtır.

R Yeteneği (Fate Sealed): Bu yeteneği kullandığınızda Yone yolunda bulunan tüm düşmanlara hasar verir ve menzil dahilinde bulunan herkesi havaya kaldırıp bir süreliğine savuşturmuş olur.

PlaySultan size güvenilir bir şekilde en uygun Riot Points (RP) satışını sunuyor! Buraya tıklayarak sitemiz aracılığıyla Türkiye veya West sunucularında Riot Points (RP) satın alabilirsiniz.