{{ $item.name }}

League Of Legends RP Satın Alma, RP Nerelerden Alınır? Nasıl Alınır

Lol, yani normal adı ile League of Legends, 2009 yılında RİOT Games tarafından piyasaya sürülen MOBA türünde bir oyundur.

Lol, yani normal adı ile League of Legends, 2009 yılında RİOT Games tarafından piyasaya sürülen MOBA türünde bir oyundur. Şuanda bile yüksek oyuncu kitlelerine sahip olan ve dünyanın her yerinden sürekli olarak oynanan lol, ayrıca e-spor maçlarının da gözde oyunlarındandır. Birçok kişi tarafından sevilerek oynana lol, kendi içerisinde bir ticaret ağına sahiptir ve bu ticaret ağının temelini RP, yani Riot Points'ler oluşturur. Her oyuncunun sahip olması gereken ve ancak gerçek para ile satın alınabilen Riot Points'ler, size oyunda birçok avantajı sağlayacak item ve karakterleri satın almanızı sağlar. Ne kadar çok Riot Points'iniz var ise, o kadar çok öğe satın alabilirsiniz. En uygun fiyatlı ve bonuslu Riot Points'leri ise, sitemiz üzerinden yani Playsultan.com üzerinden satın alabilirsiniz.

RP Nedir ve Nasıl Satın Alınılır?

RP, uzun adıyla Riot Points, bir birimdir ve oyun içerisinde birçok farklı özelliğe ve ögeye erişmenize olanak tanır. Oyun içinde satın alabileceğiniz gibi, daha uygun fiyatlı ve daha çok RP'yi, sitemize üzerinden satın alabilirsiniz. Ekstra olarak satın alım sırasında, aldığınız RP kadar, belirli miktarda bonus RP'de hesabınıza yansıyacaktır.

PlaySultan

Hızlı ve Kolay Satın Alma

Sitemiz üzerinden beklemeden ve kolay bir şekilde RP satın alabilirsiniz. Kod şeklinde size teslim edilecek olan RP'ler, anında kullanılabilir ve oyun içerisine eklenebilirler. Satın aldıktan hemen sonra size iletilecek kod ile 5 dk içerisinde hesabınıza RP yükleyebilir ve oyun keyfinizi artırabilirsiniz.

Çeşitli Ödeme Yöntemleri Ve Güvenilir Alışveriş

Çeşitli ödeme yöntemleri sunan playsultan.com sitemiz, İninal Kart, Mobil Ödeme, Havale/EFT,Hesap Kartı, Kredi Kartı, Maaş Kartı, Banka Kartı ve diğer birçok kartı kabul etmektedir. Kolay ve hızlı şekilde satın alabileceğiniz Riot Points'ler ise, 400 RP, 840 RP, 1780 RP, 3620 RP ve 6450 RP şeklinde beş denomdan oluşmaktadır. Ayrıca Playsultan.com sitemiz, lol oyununun resmi yetkili satıcısı olduğu için en iyi fiyata ve en yüksek miktarda RP'yi sitemiz üzerinden satın alabilirsiniz. PlaySultan sitemizden League Of Legends RP satın alabilirsiniz.