{{ $item.name }}

League Of Legends Riot Satın Alma Yöntemleri Nasıl Satın Alınır?

League of Legends, son zamanların en popüler online oyunlarından bir tanesidir. Bu oyunun oynandığı sırada sanal para birimlerine de ihtiyaç duyulacaktır.

League of Legends, son zamanların en popüler online oyunlarından bir tanesidir. Bu oyunun oynandığı sırada sanal para birimlerine de ihtiyaç duyulacaktır. Bu sanal para birimine ise Riot adı verilir. Riot almanın en kısa ve kolay yolu ise sitemizden bu puanları temin etmektir. Satın alma sayfamızda göreceğiniz üzere pek çok farklı Riot paketi en makul fiyatlar üzerinden satışa sunulmaktadır.

Riot Puan Nasıl Satın Alınır?

Öncelikle kaç Riot puana ihtiyacınız olduğunu belirlemeniz gerekmektedir. Ardından satın alma sayfasından Riot puan paketini sepete ekleyebilir, güvenli ödeme yöntemleri ile satın alabilirsiniz. Ayrıca bir Riot puan paketini birden fazla satın almanız da mümkündür. Bunun için de yapmanız gereken tek şey satın alma sayfasında ürün adedini belirlemektir. Satın alma işleminden sonra ise en kısa zamanda sizlere puanların League of Legens hesabınıza aktarımı için gerekli olan pin ve kodlar sunulacaktır.

PlaySultan

Fiyatlar Hakkında Ne Söylenebilir?

Sizlere sadece makul fiyatlar sunmakla kalmıyoruz. Aynı zamanda sitemizden yapacağınız Riot alışverişlerinde TL cinsinden bonuslar da sunuyoruz. Bu bonusların ne kadar olduğunu sitemizdeki satın alma sayfasında görebilirsiniz. Bunun üzerine satın almanızın ardından sitemizde sizin için açılmış bulunan hesabınıza bakiye eklenecek, makul fiyata Riot satın almanızın yanı sıra bonus da elde edeceksiniz. Riot fiyatları ise 11,04 TL ile 270 TL arasında değişmektedir. Keza Riot fiyatları da sizlere indirimli olarak sunulmaktadır.

Ne Gibi Ödeme Yöntemleri Mevcuttur?

Playsultan olarak sizlere pek çok ödeme yöntemi sunuyoruz. Aynı zamanda bu ödeme yöntemleri için bankanızın sizlerden talep edeceği birtakım ücretler haricinde en ufak bir komisyon dahi talep etmiyoruz. League of Legends Riot satın almak için öncelikli olarak pek çok oyuncunun en güvenli yöntem olarak tanımladığı Havale ve EFT yöntemini tercih edebilirsiniz. Bunun yanı sıra mobil ödeme yöntemi de sitemiz tarafından kabul edilmektedir. Keza İninal kart, kredi ve banka kartları, maaş ve hesap kartları benzeir her türlü kart da kabul edilecektir. Özetle sizlere aklınıza gelebilecek hemen her türlü ödeme yöntemini Riot satın alabilmeniz adına sunuyoruz. PlaySultan sitemizden LOL RP satın alabilirsiniz.