{{ $item.name }}

League of Legends: Mücadele

League of Legends: Mücadele
MOBA türünde milyonlarca oyuncu sayısına sahip League of Legends, oyuncuları için hazırladığı etkinlik ve kıyasıya rekabet içeren turnuvalarıyla biliniyor.

MOBA türünde milyonlarca oyuncu sayısına sahip League of Legends, oyuncuları için hazırladığı etkinlik ve kıyasıya rekabet içeren turnuvalarıyla biliniyor. League of Legends'ın yeni etkinliğinin adı ''Mücadele'' oyunculara çeşitli ödüller veriyor. Mücadele etkinliğinde dört farklı ekol mevcut. Bunlar Birlik, Konsey, İsimsizler ve Savaşçılardır. Dört hafta sürecek olan bu etkinlikte oyuncuları bir ekol seçmesi gerekiyor. Oyuncuların seçtikleri ekole puan kazandırmak için çeşitli görevleri yapmaları gerekiyor. Her bir görev zorluk derecesine göre farklı farklı ödüller sunuyor. Bu dört farklı ekol için yapılan her bir görev ekollerin puan hanesine yazılıyor ve her hafta güncellenecek şekilde bir sıralama oluşturuluyor. Etkinlik dört hafta süreceği için sıralama sürekli değişebilir. Etkinliği sonunda sıralamada birinci olan ekolün destekçileri ise o ekole ait ifade, animasyon ve simge kazanıyor. Etkinliğin bitmesine sadece 3 gün kaldı. 3 Haziran 2019 saat 09.59'a kadar görevler aktif bir şekilde ekole puan kazandırmaya devam edecek.

Mücadele Görevleri Nelerdir?

Etkinlik dört hafta sürecek ve her hafta farklı görevler gelecek. Baştan belirtmek hafta başlarında gelen her yeni görev etkinliğin sonuna kadar yapılabilir olacak. Yani birinci haftanın görevi etkinliğin son günü 3 Haziran 2019 09.59'a kadar yapılabiliyor. Oyundaki her karakter farklı bir ekolü temsil ediyor. Dolayısıyla görevlerde sizin seçtiğiniz ekol sınıfına göre şekilleniyor. Her ekol sınıfının esas görev dışında alternatif bir görevi daha bulunuyor. Her iki görevde hem size ganimet kazandırıyor hem de ekolünüze puan kazandırıyor. League of Legends: Mücadele etkinliğinin görevleri sadece eşleştirmeli oyunlarda geçerli oluyor. Özel oyun aracılığıyla yapılan görevler geçersiz sayılıyor.

Etkinlikte Son Durum Nasıl?

League of Legends: Mücadele etkinliğinin bitmesine sadece 3 gün kaldı. Güncellenen son sıralama ise şu şekilde: Birlik Ekolü 45 puan, Savaşçılar Ekolü 43 puan, Konsey Ekolü 42 puan ve İsimsizler Ekolü 42 puan. Ekoller arası puan farkı göründüğü gibi çok az bir farkla ilerliyor. Etkinlik bitmeden ekolünüzü öne geçirip hediyeleri kazanmak veya lider olan ekolünüzün farkı açmasını istiyorsanız elinizi çabuk tutmalısınız. Oyun zevkinize heyecan katmak istiyorsanız playsultan.com.tr üzerinde League of Legends Riot Points satın alabilirisiniz.