{{ $item.name }}

League of Legends Mayıs Ayı Kafe Turnuvası Kazananları Belli Oldu

League of Legends Mayıs Ayı Kafe Turnuvası Kazananları Belli Oldu
Milyonlarca aktif oyuncusu olan League of Legends kafe turnuvası mayıs ayı kazananları belli oldu. Birçok ilden birçok oyuncunun katılı ile gerçekleşen ve büyük bir heyecana sahne ola turnuvaya katılımın fazla olması daha uzun süre yapılacağını gösteriyor.

Milyonlarca aktif oyuncusu olan League of Legends kafe turnuvası mayıs ayı kazananları belli oldu. Birçok ilden birçok oyuncunun katılı ile gerçekleşen ve büyük bir heyecana sahne ola turnuvaya katılımın fazla olması daha uzun süre yapılacağını gösteriyor. Her biri uzman olan oyuncuların dereceye girebilmek için belirledikleri stratejiler ile en iyi olmak için yarıştıkları turnuvada sert mücadeleler yaşanıyor.

En iyi olmak için yarışılıyor olmasının yanı sıra yeni arkadaşlıkların kazanılmasında da etkili olan turnuva herkesin keyifli vakit geçirmelerini sağlıyor. Birinci olmanın çok zor olduğu bu büyük League of Legends turnuvasında şampiyon olanları ve dereceye girenleri bizlerde tebrik ediyor ve başarılarının devamını diliyoruz. Bu turnuvalar League of Legends oyununun reklamını yaparken oyuna olan ilginin de artmasını sağlıyor. Dereceye girenlerin oyuna ait ödüller aldıkları kafe turnuvaları her ay nezih mekanlarda yapılıyor.

PlaySultan

League of Legends Kafe Turnuvalarına Nasıl Başvuru Yapılır?

Oyuna olan ilginin fazla olması nedeni ile birçok oyuncu tarafından katılımı istenen League of Legends kafe turnuvasına başvurular kısa sürede doluyor. Bu nedenle başvurular internet üzerinden yapılan bu eğlenceli turnuvaya bir an önce başvuru yapmakta fayda var. Nasıl ve kaç kişi ile olarak yarışmalara katılacaklarının bilgisi yine internet ortamında yayınlanan kafe turnuvalarına yarışmacılar 5 kişilik takımlar halinde katılıyorlar.

Bu büyük heyecana ortak olarak dereceye girenlerin sonuçlarının da yine internet üzerinden yayınlanması bir sonraki turnuvada yarışmaya katılacakları rakipleri hakkında bilgilendiriyor. Bizde şimdiden mayıs ayı yarışmalarından sonraki yarışmalara kimlerin katılacağını merak ile bekliyor ve şimdiden başarılar diliyoruz. Sıcak bir ortamda yapılan ve yarışmacıların birbirleri ile sohbet ortamlarının olduğu bu bol ödüllü kafe turnuvalarında haziran ayı yarışmasının detayları şimdiden birçok oyuncu tarafından inceleniyor.

Yoğun katılım olması beklenen bu turnuva da sınırlı kontenjan olması nedeni ile haziran turnuvasına katılım göstermek isteyen League of Legends oyuncularının ellerini çabuk tutmalarında yarar var. League of Legends oyuncularını her ay farklı illerde buluşturan kafe turnuvalarına olan ilgi de günden güne artıyor. PlaySultan üzerinden League of Legends Riot Points ucuz fiyatlara satın alabilirsiniz.