{{ $item.name }}
Bakiye Yükle

LEAGUE OF LEGENDS 9.6 YAMA NOTLARI

LEAGUE OF LEGENDS 9.6 YAMA NOTLARI

Kayle'nin performansına bazı ayarlamalar getirildi. Urgot'un kalkanını başka yeteneğine kaydırdığı için kendisine yürüye taret modu eklenecek. Son olarakta çift Gözyaşı  Ezreal bitirilecektir.

Kayle: W'nun hareket hızı oranı azaldı.  E ve W'nun tepki süresi azaldı.

Neeko:  Saldırı hızının bütüme oranı arttırıldı. W'su yükssek saldırı hızlarında ard arda iki kere tetiklemeyecek

Orrn: W'nun bekleme süresi azaldı. Önerilen eşyaları güncellendi. Ornn artık yanlışlıkla takım arkadaşlarının eşyalarını geliştirerek E ve R'sinin atılmalarını iptal edemiyor. Q'su, artık Ornn atılmasının ortasındaysa sona ermiyor.

Urgot: Manası ve mana yenilenmesi büyümesi arttı. Pasifi artık aynı hedefe daha az hasar vermiyor. W'su artık kalkan sağlamıyor. W'sunun bedeli, bekleme süresi ve hasar azaltma etkisi azaldı; yetenek artık azami yetenek seviyesinde kalıcı olarak açılabiliyor. E'si artık kalkan sağlıyor. E'sinin hasarı ve bedeli arttı; bekleme süresi azaldı. R'sinin menzili, hasarı ve kullanım süresi arttı.

Aatrox: Aatrox artık rakipleri hedef alınamaz olsa bile onları çekebiliyor. Dirildiği sırada pasifi artık iptal olmuyor.

Caitlyn: Yüksek beceri düzeylerinde oyuncuları nişancı seçmeye biraz daha teşvik etmek istiyoruz. Dolayısıyla birkaç seçeneği, daha seçilebilir hale gelecek şekilde güçlendiriyoruz.

Gnar: Gnar ve Mega Gnar arasında, iki formun da aşırı derecede daha güçlü olmayacağı bir denge yakalamaya çalışıyoruz. Oyuncular şu anda daha çok şampiyonun minik biçimiyle rakiplerini dürtmeyi ve vurkaç yapmayı tercih ediyor. Dolayısıyla mega biçimini biraz daha çekici hale getiriyoruz.

Hecarim: Midillimizin uzun süreli çatışmalardaki gücünü arttırarak eli ağır dizilimlerini biraz destekliyoruz. Bu değişikliğin savaş sisinden fırlayıp size tek attığı dizilimlere bir etkisi olmayacak.

Ivern: Bu ufak değişiklik, Ivern oyuncularının çalıya girme deneyimlerini önemli ölçüde iyileştirecektir.

Jayce: Cana dayalı taban nitelikler azaldı.

LeBlanc: Q'nun oranı azaldı.

Nautilus: Zırhı arttı. Pasifinin bekleme süresi azaldı.

Rek'Sai: R'nin bekleme süresi ileri yetenek seviyelerinde arttı; oranı azaldı.

Shen: Q'nun hasarı arttı.

Sylas: W'nun taban iyileştirmesi ve iyileştirme oranı azaldı.

Trundle: W'nun saldırı hızı arttı.

Xayah: W'nun saldırı hızı arttı.

Zoe: E'nin bekleme süresi arttı; yavaşlatma etkisi, ileri yetenek seviyelerinde azaldı.

League of Legends 9.6 yamasındaki tüm güncelleme notlarına buradan bulaşabilirsiniz.

PlaySultan Bonus fırsatıyla LoL RP Satın Al >>