{{ $item.name }}

Oyun Hakkında

Fantastik oyunlar arasında tüm dünyayı sarmayı başarmış olan oyun çok geniş bir yapı ile sizleri etkilemeyi başarmış türdedir. Oyuncu sayısı bakımında çok yüksek kapasiteye sahip olması oyuna karşı talebi artırmaktadır. Knight Online birçok farklı şirket tarafından hem ücretli hem de ücretsiz şekilde oynanana bilen türdedir. Sizlere sunulan bu oyun 80’den fazla ülkede faaliyet göstermektedir. Milyonlarca oyuncusu olan oyun bağımlılık yönü ile de farklılıkları size sunuyor. Farklı sunucuların olduğu oyunda Türklerin tercih ettiği alanlar diğer sunuculara göre ayrım göstermektedir. Knight Online oyuncuları her yaştan kullanıcısına kapılarını açması da farklı kişilikleri bir arada görmeye etki edecek türdedir. Başlangıcı ile birlikte sizi muhteşem bir oyunun içerisine ve maceraya götüren etkenleri görmeniz mümkün. Kaliteli çizimleri ile görsellikte üst level bir yapıya çıkmayı da başarmıştır. Size verilen görevleri yaparak hesap karakterinizi yükselterek iyi seviyelerde mücadele edebilirsiniz.

Knight Online Oyununa Nasıl Başlarım?

Öncelikli olarak oyuna kayıt olmanız ve sizden istenilen bilgileri girmeniz gerekir. Burada genel itibari ile kullanıcı adı, şifresi ve onaylı e-posta adresi istenmektedir. Bu bilgiler sizin oyuna girişiniz için önemli olduğu için kolay kırılamayan ve size ulaşımı zorlaştıran türden seçimler yapmanız daha iyi olacaktır. Büyük emekler verdiğiniz ve zaman ayırdığınız gelişmelerin boşa gitmemesi için bu önemli bir faktördür. Knight Online oyuncularının birbirine destek olarak ilerlemeleri daha kolaydır. Oyunu oynayacağınız bilgisayarınız iyi olması sizin oyun içerisinde daha rahat olmanıza büyük katkı sağlayacaktır. Ayrıca oyun hataları ile karşılaşmamanız için bu faktörü göz önünde bulundurarak iyi bir bilgisayar seçimi yapmalısınız.

Büyük bir çalışma ile harcanan paralar ile görselliği ile size sunulan oyuna çok emek verilmiş. Karakterinizi geliştirirken her haliniz ile sizi derinden etkilemektedir. Oyuna başlamadan önce araştırmanız ve detayları iyi bilmeniz size çok yardımcı olacaktır. Oynadıkça öğrenirim diye bir düşünceye sahip olmanız da normaldir. Zaman içerisinde her türlü etkiyi de rahatlıkla görebilir ve kendinizi hızlı şekilde geliştirebilirsiniz.

Knight Online Oyun İncelikleri

Çok sayıda oyuncuyu bünyesinde bulunduran Knight Online videoları ile de çok sayıda insanın dikkatini çekiyor. Oyunda Human ve Org olarak iki tür ırk bulunmaktadır. Bu ırklar ile savaşmanız ve kendinizi bu yönü ile geliştirmeniz gerekmektedir. Karakter gücünü leveller belirlerlerken bu noktada 3 farklı pk sınıfı vardır. Bunlar ise Andream (59 Lv Son) Base (69 Lv Son) ve Cz (83 Lv Son) olarak adlandırılmaktadır. Pk sınıfları bulunurken 4 ayrı karakter de size oyunun içerisinde ki incelikleri ön plana çıkartıyor. Knight Online Karakteri ise Asas, Mage, Priest ve Warrior olarak kullanıcılarına sunulmaktadır. Farklı türleri ile size seçenek sunması da karar vererek hareket etmenize etki eder. Keyifli zaman geçirmeniz için size en uygun karakteri seçmeniz eğlenceyi katlayacak yönler arasındadır.

Yorumlar

İlk yorumu sen yaz

Bu ürünle ilgili fikirlerini diğer kullanıcılarla paylaş.

TOPLAM KAYIT : {{ totalItems }} - TOPLAM SAYFA : {{ totalPages }}

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows 2000, XP, Vista, 7, 8, 10,
 • İşlemci: Pentium 3 600MHz or better,
 • Bellek: 512 MB RAM,
 • Ekran Kartı: 3D Acceleration,
 • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı,
 • Depolama: 2 GB kullanılabilir alan,

Önerilen Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit,
 • İşlemci: Intel i3 2120 3.1 GHz,
 • Bellek: 4 GB RAM,
 • Ekran Kartı: AMD Radeon R7 240 2 GB 128-bit,
 • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı,
 • Depolama: 2 GB kullanılabilir alan,