{{ $item.name }}

Kısaca The Forest

Kısaca The Forest
2013 yılında piyasaya sürülen The Forest oyununun hikayesini merak ediyor musunuz? Kısaca survival tarihinin en iyi oyunlarında birisi olan The Forest'ın sürükleyici hikayesinden behsettik. Eğer oyunu yeni aldıysanız ve ne yapmanız gerektiğini merak ediyorsanız mutlaka okumalısınız!

The Forest Nasıl Bir Oyun?

The Forest 30 mayıs 2014 yapımı survival ve aynı zamanda hikayesi olan bir oyundur. Oyunun hikayesini anlatmaya geçmeden önce kesinlikle arkadaşlarınızla oynamanızı tavsiye ediyoruz. Oyundan almış olduğunuz keyfi fazlasıyla artıracaktır.Yolculuğumuz uçakta başlıyor ve bir adaya düşüyoruz. Düştüğümüz bu adada yerliler ile başımız er yada geç belaya giriyor. Çünkü uyandığımız zaman yerliler çocuğumuzu kaçırmış oluyor ve ipuçları toparlayarak çocuğumuzu aramaya başlıyoruz.Tabii ki survival temalı oyunların olmazsa olmazı loot ve craft. Bu açıdan çok gelişmiş olmasa da kesinlikle yeterli bir seviyeye sahip. Fakat her şey keşke bu kadar kolay olsa… Siz ağaç kırıp kendinize bir barınak yapmaya çalışırken veya ateşte yemeğinizin pişmesini beklerken yani kısacası ekmeğinizin peşindeyken yanınızdan aniden geçen yerliler tadınızı kaçırabiliyor. Aslında dövüşerek yenmesi çok güç değil fakat yaptığınız eşyalara veya evinize saldırması sizi onlara karşı kışkırtıyor ve gözünüz dönüp bütün yerlilere saldırıyorsunuz. Neyse bu döngü böyle ilerliyor ve oyunda ilerleme kaydetmenizi sağlayacak olan mağaralar ile bir şekilde karşılaşıyorsunuz.

PlaySultan

Mağaraların içi bolca loot ve ipucu barındırmaktadır. Örnek vermek gerekirse herkesin en sevdiği item ve olmazsa olmaz olan Katana. Bu tarz itemlar oyuna başladığınız anda size verilmiyor. Çeşitli zorluklarda yaratıkların bulunduğu ve ürkütücü derecede karanlık mağaralarda mücadele ederek ve ilerleyerek keşfediyorsunuz. Oyunda birçok oyuncunun en çok zorlandığı bir yer var. Eminim siz de duymuşsunuzdur. Devasa büyük krater deliği. Burası hakkında çok fazla spoyler vermek istemiyoruz. Ancak anlamanız için oyunun hikayesi buraya indiğinizde devam ediyor. İçeride çok ilginç olaylar sizleri bekliyor. Acaba çocuğumuz burada mı ve yaşıyor mu?

 Siz de The Forest macerasını merak ediyorsanız güvenilir ve en uygun fiyatlar için PlaySultan üzerinden 7/24 hizmet alabilirsiniz.