{{ $item.name }}

Just Cause 3

PlaySultan

Gökyüzünden deniz tabanına 1000 km²'den fazla tam özgürlükle Rico Rodriguez, hayal edilebilecek en yaratıcı ve patlayıcı yollarla karmaşayı serbest bırakır.

Tür: Aksiyon, Macera

Yıl: 2015

Yayıncı: Square Enix​

 Not: Siparişinizi verdikten sonra arkadaşlık isteği gelicektir, lütfen kabul ediniz aksi taktirde siparişiniz iptal edilir.

Teslimat: Steam GİFT şeklinde yapılmaktadır. Ortalama olarak 5 ila 15 dakika içerisinde teslimat gerçekleştirilir.

Just Cause 3

Açık dünya, aksiyon ve FPS oyunları oyun dünyasında en çok oynanan oyun türlerinden birisidir. Just Cause 3 de açık dünya türünde öne çıkan oyunlardan birisidir. Açık dünya türünün popüler oyunlarından birisi olan Just Cause 3 ilki 2010 yılında piyasaya çıkan Just Cause serisinin ilk oyunudur. Pek çok yenilikçi oyun mekaniği ile eğlenceyi en üs düzeyde tutan Just Cause 3 çeşitli görevleri birçok farklı yoldan yapabileceğiniz bir açık dünya oyunudur. Just Cause 3 oldukça büyük bir haritaya sahiptir ve bu özelliği ile de açık dünya tanımının hakkını vermektedir. Oyunda bulunan pek çok silah ve araç oyunda farklı çeşitlerde deneyim yaşamanıza neden olmakta.

 Just Cause 3 Nasıl Bir Oyun?

 Just Cause 3 çeşitli görevleri yaparak ilerleme kaydettiğiniz bir açık dünya oyunu. Oyunun genelinde araç yok edip, belirli düşmanları ortadan kaldırmanızı isteyen görevler mevcut. Just Cause 3 oldukça büyük bir haritaya sahip. Bu haritanın büyük bir kısmını tarla ve yollar oluştursa da etkileşim içinde olabileceğiniz kasaba ve askeri üs tarzı konumlar da oldukça fazla.

 Oyunun amacı zorla ele geçirilen bölgeleri halka geri teslim etmek. Ancak bu yerleri ele geçiren generallerden bölgeyi geri almak zaman zaman oldukça zor bir hale gelebiliyor. Bir kasabayı ele geçirip halka teslim etmek için öncelikle karakollarda bulunan askerleri ortadan kaldırmanız lazım. Daha sonra general heykelini ve propaganda panolarını ele geçirip bölgeyi halka teslim edebilirsiniz. Halk bölgeleri ele geçiren generale isyan eden isyancılardan oluşmakta. İsyancı olmayan halk da generalin paralı askeri haline gelmiş durumda.

 Oyunun genel hikâyesi baştaki generali yok etme üstüne kurulu olsa da oyunda çok çeşitli yan görevler de bulunmaktadır. Just Cause 3 oyununda bulunan bu yan görevler hem oyunu daha zevkli hale getirmekte hem de oynanış süresini arttırmakta. Oldukça gelişmiş mekaniklere sahip olan Just Cause 3 oyunu ile özdeşleşmiş olan kancayı da unutmamak lazım. Just Cause 3 oyununda bu kancayı kullanarak araçları kendinize çekebilir veya düşmanları yok edebilirsiniz. Just Cause 3 oyununda pek çok çeşitte silah kullanabilirsiniz. Uzun namlulu otomatik silahlar veya küçük tabancalardan bıçaklara kadar pek çok silah oyunda bulunmaktadır.

 Just Cause 3 Nasıl Oynanır?

 Just Cause 3 klasik açık dünya oyunları gibi klavye ve fare ile kolayca oynanabilen bir oyundur. Fare ile baktığınız yönü değiştirebilirsiniz. W, A, S, D tuşları ile hareket edebilirken R ile şarjör değişimi yapabilirsiniz. Farenin sol tıklama tuşu ile ateş ederken sağ tıklama tuşu ile de nişan alabilmeniz mümkün. Ayrıca boşluk tuşu ile zıplayabilir, Ctrl tuşu ile de eğilerek gidebilirsiniz. Hızlı koşmak için ise Shift tuşuna basmanız yeterli. Oyunda kancayı kullanmak için fare ile hedef seçip, farenin sol tıklama tuşuna basmanız yeterli. Ayrıca araç içinde yön tuşları ile hareket edip boşluk tuşu ile fren yapabilirsiniz.

 Just Cause 3 Sistem Gereksinimleri Neler?

 Just Cause 3 oyununu oynamak için Windows 7, Windows 8 veya Windows 10 işletim sistemlerinin 64 bit versiyonuna ihtiyacınız var. Ekran kartı için NVIDIA GeForce GTX 670 (2GB) ya da AMD Radeon HD 7870 (2GB) veya daha iyi bir ekran kartınız olması gerekmekte. İşlemci için Intel Core i5-2500K, 3.3 Ghz ya da AMD Phenom II X6 1075T 3 Ghz işlemcilerinden birisi veya daha iyisi öneriliyor. Ram kapasitesi olarak en az 6 GB ram sahibi olmanız lazım. Just Cause 3 oynayabilmek için en az 45 GB boş depolama alanına ihtiyacınız var.

Ürün bulunamadı!
ÜRÜNSTOKADETTUTAR{{ rewardPointAlias }}İŞLEM
{{ item.name }}
{{ item.discountRate }} İNDİRİMLİ
{{ item.stockMessage }}
{{ item.oldPriceValue * (item.quantity ? item.quantity : 1) | currency: currencySymbol }}
{{ item.priceValue * (item.quantity ? item.quantity : 1) | currency: currencySymbol }}
{{ item.customProperties.rewardPoint * (item.quantity ? item.quantity : 1) }} {{ (item.customProperties.rewardPointValue * (item.quantity ? item.quantity : 1)) | currency: currencySymbol }}

"{{ attribute.name }}" boş olamaz! "{{ attribute.name }}" geçersiz!
{{ $select.selected.name }}
İlan bulunamadı!

Yorumlar

İlk yorumu sen yaz

Bu ürünle ilgili fikirlerini diğer kullanıcılarla paylaş.

TOPLAM KAYIT : {{ totalItems }} - TOPLAM SAYFA : {{ totalPages }}