{{ $item.name }}

Human: Fall Flat İncelemesi

Human: Fall Flat hakkında bilgiler, Human: Fall Flat en ucuz, Human: Fall Flat kaç lira, Human: Fall Flat fiyatı, Human: Fall Flat Love Physics Bundle, Human: Fall Flat Game and Soundtrack Bundle ve Human: Fall Flat hakkında tüm bilgiler bu makalede sizlerle birlikte.

Human: Fall Flat Hakkında Tüm Bilgiler

Human: Fall Flat, 22 Temmuz 2016 yılında yayınlanan No Brakes Games tarafından yapılmış bir animasyon/bulmaca-platform oyunudur.

Oyunun konusu karakterimiz Bob'un rüyaları ve rüyalarında düştüğü dünyalarda çözeceğimiz bulmacalar ve platformları arkadaşlarımızla veya kendimiz geçmektir. Oyunun kontrol mekanizması oldukça zordur, baz Ragdoll fiziğiden dolayı karakterimiz bir kukla gibidir. Karakteri hem mouse ile kontrol etmeli aynı zamanda yürümeli, bir şeyleri taşımalı hatta atlamalısınız. Yani anlayacağınız üzere oyun başlangıçta oldukça zor ama karakterimizin komikliği ve oyunun sakinleştirici etkisi, müzik seçimleri bizi biraz da olsa sakinleştiriyor. Oyunun keyifli ve komik taraflarından biri eğer isterseniz karakterinize kendi yüzünüzü yansıtabilirsiniz. Kullandığınız webcam ile çektiğiniz fotoğrafı karakterinizde uygulayabilirsiniz veya Bob'u boyayabilir, beyaz renkte kullanabilirsiniz.

Oyun toplam 8 bölümden oluşur ve Mario edasıyla amaç diğer bölüme açılan kapıya ulaşmaktır. Oyunu animasyon bir Uncharted olarak düşünebilirsiniz bu kapıları açmak için bazen bulmacalar çözmeli bazen ise taşıyacağınız kaya veya kutuları bir noktaya koyup kapının açılmasını sağlamalısınız. Haritalar arasında sanayi bölgeleri, tarihi mekanlar, şatolar, açık dünya, limanlar bulunmaktadır. Human: Fall Flat'in kontrol mekanizması için gördüğümüz rüyalardaki zorluğu örnek gösterebiliriz aynı gördüğümüz rüyalarda nasıl bir şeyi almak, yumruk atmak veya bir şeyi tutmak zor oluyorsa Human: Fall Flat oynarken bunu dibine kadar hissediyorsunuz.

En Ucuz Human: Fall Flat

Sitemiz aracılığıyla güvenilir, hızlı ve en uygun fiyatlarla Human: Fall Flat ve paketlerine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Human: Fall Flat Fiyatı

Human: Fall Flat > 24,00 TL

Human: Fall Flat Game And Soundtrack Bundle > 34,00 TL

Love Physics Bundle (Human: Fall Flat, Table Manners) > 52,00 TL yerine 31,20 TL (İndirim Oranı %40)