Haberler » Steam Haberleri » Steam Sonbahar İndirimleri Başladı

Steam Sonbahar İndirimleri Başladı | PlaySultan

Steam Sonbahar İndirimleri Başladı

Steam İndirimleri 2021 Açıklandı isimli haberimizde sizlere Steam Sonbahar İndirimlerinin tarihini vermiştik. Şimdi ise bu indirim dönemindeki en avantajlı oyunları sizin için listeleyeceğiz. İndirimin öne çıkan oyunları şu şekilde:

Steam Hesap Satış / Steam Hesap Alma

Cyberpunk 2077

Olaylı çıkışının üstünden aylar geçti ve şu an en uygun fiyata Steam’de yerini aldı. Eğer oyunun çıkışındaki faciadan dolayı oynamayı ertelediyseniz ve yamalanmasını beklediyseniz indirimli fiyatı ile oynamayı tekrardan düşünebilirsiniz.

Cyberpunk 2077 %50 indirim ile 124,50 TL

Steam Random Key Nedir? Steam Random Key Nasıl Kullanılır?

Frostpunk Game of the Year Edition

11 Bit Studios’un en iyi oyunlarından birisi olan Frostpunk bize karlar arasında sıkışıp kalmış bir avuç insanın yaşama tutunma ve hayatta kalma öyküsünü anlatıyor. Oldukça etkileyici bir sunumu olan oyunda, yeri geldiği zaman hayatta kalmak uğruna ahlaki değerlerinizi de sorgulamanız gerekiyor. Ortada bulunan jeneratörün etrafına kurduğunuz yapılarla sınırlı nüfusunuzu doyurmak, ısıtmak ve en önemlisi geleceğe karşı umutla bakmasını sağlamalısınız.


 

Frostpunk Game of the Year Edition %68 indirim ile 35,49 TL

Twelve Minutes

İsminden de anlaşılacağı üzere 12 dakikalık bir zaman dilimi içerisinde oynadığımız bu oyunda bir evin içerisindeki karı kocanın başına gelen olayı çözmeye çalışıyoruz. Oyunu sürekli baştan oynayarak 12 dakikada bitirmeye çalıştığınız bu farklı konseptteki oyunun indirime girmiş olması oldukça sevindirici.
 

Twelve Minutes %20 indirim ile 56 TL

Wolfenstein II: The New Colossus

Wolfenstein serisinin rebootlandıktan sonraki ikinci oyunu olan The New Colossus, birinci oyunun da üstüne çıkarak başarılı bir devam oyunu olarak anılıyor. Alternatif bir tarihte geçen oyunumuzda bol bol vahşet ve nazi yer alıyor.

Wolfenstein II: The New Colossus %80 indirim ile 26,80 TL

 

Steam Oyun İade Etme İşlemi Nasıl Yapılır?

Forza Horizon 4

5. oyunu ile şu aralar gündemde çokça ses getiren Forza serisi, 4. oyun ile de büyük bir başarıya imza atmıştı. Eğer henüz 5. oyuna paranız yetmiyorsa ve Forza serisine yeni başlayacaksanız Forza Horizon 4 güzel bir başlangıç olabilir.

Forza Horizon 4 %67 indirim ile 30,36 TL

Steam Sonbahar İndirimleri ile alakalı paylaşacaklarımız bu kadardı. Bunun gibi haberlere anında erişmek için PlaySultan’ı takipte kalmayı unutmayın.

Steam ile alakalı tüm haberlere buradan ulaşabilirsiniz.

  • E. Tarihi : 24.11.2021 23:49
  • Okunma : 33

İlgili Ürünler