Haberler » PUBG Mobile Haberleri » PUBG New State Çıkışını Yaptı

PUBG New State Çıkışını Yaptı | PlaySultan

PUBG New State Çıkışını Yaptı

PUBG New State 11 Kasım 2021 tarihinde iOS ve Android platformunda çıkışını yaptı. 2021 yılının başlarında duyurulan PUBG New State, sıkı PUBG hayranlarının uzunca bir süredir bekleniyordu Ön kayıt rekorları kıran PUBG New State artık herkesin ulaşabileceği ve indirip oynayabileceği bir durumda.

PUBG İsim Değiştirdi

Hiç bilmeyenler için PUBG New State hakkında biraz bilgi verelim. PUBG Mobile’ın yakın gelecekte geçen, fütüristik bir versiyonu diyebiliriz. 2051 yılında geçen oyun hem oynanış hem de grafikler bazında geliştirilmiş bir versiyon diyebiliriz. PUBG markası adı altında çıkan son oyunudur.

Kendisini “yeni nesil Battle Royale” olarak adlandıran PUBG New State’in çıkışında paylaştığı videoyu aşağıdaki video oynatıcıdan izleyebilirsiniz.PUBG New State ile Gelen Yenilikler

PUBG New State Nereden ve Nasıl İndirilir?

PUBG New State Android için buradan indirilebilir.

PUBG New State Android 6.0 veya sonraki sürümlere sahip akıllı telefonlarda, minimum 2 GB RAM’e sahip telefonlarda çalışabilir durumda. Yaklaşık 1.5 GB dosya boyutuna sahip oyunu eğer cihazınız kaldırıyorsa dilerseniz buradan indirebilirsiniz.

PUBG New State Yeni Bir Sinematik Video Yayınladı

PUBG New State iOS için buradan indirilebilir.

Normalde PUBG New State’in iOS sürümü Android sürümü ile beraber aynı anda çıkacaktı fakat küçük bir gecikme ile olsa da iOS platformuna da çıkışına yaptı. iOS 13.0 veya sonraki bir sürümlere sahip akıllı telefonlarda oynanabilir durumda. Yaklaşık 1.5 GB dosya boyutuna sahip. Eğer cihazınız oyunu kaldırıyorsa buradan indirilebilir.

PUBG New State Oynanış Videosu Yayınlandı. Troi Haritası Detaylandırıldı.

PUBG New State’in çıkışı ile alakalı paylaşacaklarımız bu kadardı. Bunun gibi güncel oyun haberlerine anında ulaşmak için PlaySultan’ı takipte kalmayı unutmayın.

PUBG, PUBG mobile ve yeni oyun PUBG New State ile ilgili haberlerimizin tamamına buradan erişebilirsiniz

  • E. Tarihi : 11.11.2021 19:38
  • Okunma : 316

İlgili Ürünler