Haberler » PUBG Mobile Haberleri » PUBG Mobile'a Koenigsegg Spor Arabası Geliyor

PUBG Mobile'a Koenigsegg Spor Arabası Geliyor | PlaySultan

PUBG Mobile'a Koenigsegg Spor Arabası Geliyor

PUBG markası diğer firmalarla ve şirketlerle yaptığı işbirlikleri ile sürekli gündemde olmayı başarıyor. Oyuncularına daha keyifli bir Battle-Royale deneyimi yaşatabilmek için sürekli oyuna yeni içerikler getirip çeşitli güncelleşmirmeler ve işbirlikleri ile oyununu diri tutmayı başarıyor. Oyuncular da bundan memnun olacak ki sürekli PUBG Mobile’da yeni çıkan içeriklere sahip olmak istiyorlar.

PUBG Mobile Hesap Satış / PUBG Mobile Hesap Satın Al

PUBG Mobile’ın işbirliği yaptığı firmalara bir yenisi eklendi. İsveçli süperspor otomobil, spor otomobil, roadster markası olan ve kırdığı rekorlar ile bilinen Koenigsegg ile işbirliği sağlandı. Bu işbirliğinin neticesinde Koenigsegg spor arabası artık PUBG Mobile’da kullanılabilir hale gelecek.

PUBG Mobile Klasik Modları Geri Dönüyor!

Koenigsegg Ne Zaman Oyuna Eklenecek?

Koenigsegg spor arabası 1 Kasım 2021 tarihinde oyuna eklenecek.
PUBG Mobile'a Baby Shark İçerikleri Geliyor


Koenigsegg Nasıl Alınır? Koenigsegg Kaç UC?

Böylesine lüks bir araç oyuna geldiği zaman akıllara gelen ilk soru tabii ki Koenigsegg’in ne kadara mal olacağı olur. 3 Tane PUBG Mobile Şans Rozeti’ne sahip olduğunuz zaman Koenigsegg’i satın alabilirsiniz. 1 tane PUBG Mobile Şans Rozeti’nin fiyatı 1500 UC olduğu için Koenigsegg’in UC olarak karşılığı 4500 UC oluyor.

Koenigsegg, PUBG Mobile Şanslı Çarkı sistemi ile birlikte oyuna eklendiği için çarkı çevirerek şansınızı da deneyebilirsiniz.

PUBG Mobile Redeem Code Nedir?

Koenigsegg PUBG Mobile işbirliği hakkında paylaşacaklarımız bu kadardı. Bunun gibi güncel oyun haberlerine anında ulaşmak için PlaySultan’ı takipte kalmayı unutmayın.

Koenigsegg’a sahip olmak için gerekli olan PUBG Mobile UC’yi PlaySultan güvencesiyle satın almak isterseniz buraya tıklamanız yeterlidir.


 

  • E. Tarihi : 02.11.2021 00:04
  • Okunma : 204

İlgili Ürünler

%2 1875 PUBG Mobile UC Satın Al - PUBG Mobile 60 UC Fiyatları | PlaySultan
1875 PUBG Mobile UC
230,00 ₺ 225,40 ₺
%2 PUBG Mobile 4000 UC Satın Al - PUBG Mobile 60 UC Fiyatları | PlaySultan
4000 PUBG Mobile UC
470,00 ₺ 460,60 ₺
PUBG Mobile 8100 UC Satın Al - PUBG Mobile 8100 UC Fiyatları | PlaySultan
8100 PUBG Mobile UC
1.095,00 ₺