Haberler » Mobil Haberler » Arena of Valor: Yeni Çağ, Türkiye ile Buluşuyor

Arena of Valor: Yeni Çağ, Türkiye ile Buluşuyor | PlaySultan

Arena of Valor: Yeni Çağ, Türkiye ile Buluşuyor

Arena of Valor, Garena ve Tencent Games’in geliştirip yayınladığı bir MOBA oyunu olarak ilk olarak 2016 yılında piyasaya sürülmüştü. Günümüze kadar popüleritesini her geçen gün artıran ve mobil platformdaki en çok oynanan MOBA’lardan biri olan Arena of Valor artık Türkiye’de. Türkiye’de artık Arena of Valor: Yeni Çağ olarak adlandırılan oyunumuz başta Türkiye’de sunucu açmak üzere pek çok yatırımı gerçekleştirmek üzere kolları sıvadı.

Türkiye’ye Özel İçerikler

Arena of Valor: Yeni Çağ, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı ile beraber ilk etkinliği ile birlikte Türkiye’deki icraatlarına başlıyor.

İlerleyen günlerde ise oyuna Türkçe seslendirme ve Türkiye’ye özel turnuvalar gibi yerelleştirmeler de gelecek. Bu yerelleştirmelere örnek olarak Oyundaki Arthur isimli karakterin Osmanlı Tokadı emote’u, nazar boncuğu avatarı, asker selamı gibi yerel içerikler de oyuncuları bekliyor.Yeni bir isim ve birçok yerelleştirme ile Türkiye pazarına giren Arena of Valor: Yeni Çağ, rakiplerinin önüne kısa sürede geçecektir. Türk oyuncuların ilgisini çekmek için çok iyi bir yatırım yapan yapımcılar, Türk oyunculara en iyi Arena of Valor: Yeni Çağ tecrübesi yaşatmak istiyorlar. Düşük ping ve stabil bağlantı için gerekli olan serverlar ise Türkiye’de açıldı bile. Arena of Valor: Yeni Çağ oyuncuları Türkiye’deki sunuculara girip oyunu daha rahat bir şekilde oynayabilecekler.

Arena of Valor: Yeni Çağ ile alakalı paylaşacaklarımız bu kadardı. Görüyoruz ki Arena of Valor: Yeni Çağ artık Türk oyuncular tarafından çok daha rağbet edilen bir oyun olacağa benziyor. Arena of Valor: Yeni Çağ’da kullanmak için ihtiyacınız olan Google Play ve Apple Store kartlarını PlaySultan güvencesi ile kolayca satın alabilirsiniz.

  • E. Tarihi : 25.10.2021 19:11
  • Okunma : 177