Haberler » Genel Gündem » Epic Games Cadılar Bayramı İndirimi Başladı

Epic Games Cadılar Bayramı İndirimi Başladı | PlaySultan

Epic Games Cadılar Bayramı İndirimi Başladı

Cadılar Bayramı yaklaşıyor ve neredeyse her platform ve oyun bu bayramı kendi oyunlarına ve platformlarına taşıyor. Epic Games’de başlayan Cadılar Bayramı indirimleri de buna bir örnek. Bu indirimde Epic Kuponlarınızı kullanmanız da mümkün. Ücretsiz Epic Games Kuponunuzu Almayı Unutmayın isimli haberimizde sizlere oyun satın alırken kullanabileceğiniz Epic Kuponu nasıl alabileceğinizi anlattık. Eğer hala almadıysanız ilgili haberimizi okuyup bir an önce kuponunuzu alın çünkü size önereceğimiz fırsatların hepsi Epic Kupon kullanabileceğiz oyunlardan oluşacak. Hazırsanız başlayalım.

Death Stranding

Hideo Kojima’nın Metal Gear Solid serisinden sonraki ilk oyunu olan Death Stranding, kitleleri ikiye ayırdı. Kimileri çok sevip yeni şaheseri gözüyle baktılar, kimileri oyunu yeterince anlamadı ve nefret ile anmaya başladılar. Bir yürüme similasyonundan çok daha fazlası olan bu oyunda bir yerden bir yere kargo taşırken kendimizi daha önce hiç anlatılmamış bir hikaye ve hikaye sunumu ile karşı karşıyayız. Oyunu sevip sevmeyeceğinizi asla garanti edemeyiz fakat son yıllarda çıkmış büyük bütçeli en deneysel iş diyebiliriz.

Death Stranding %60 indirim ile 159,60 TL, kupon ile birlikte 99,60 TL

Cyberpunk 2077

Olaylı çıkışının üstünden aylar geçti ve şu an en uygun fiyata Epic Games Store’da yerini aldı. Eğer oyunun çıkışındaki faciadan dolayı oynamayı ertelediyseniz ve yamalanmasını beklediyseniz indirimli fiyatı ile oynamayı tekrardan düşünebilirsiniz.


Cyberpunk 2077 %33 indirim ile 166,83 TL kupon ile birlikte 106,83 TL

Ancestors: The Humankind Odyssey

Oldukça ilginç bir oyun olan bu oyunda insan evriminin ilk basamaklarına kadar iniyoruz ve 10 milyon yıl öncesinden başlayıp Homo Sapiens’in evrimine şahit oluyoruz. Açık dünyada geçen bir hayatta kalma oyunu olan bu oyun, evrime ve bilime karşı ilginiz varsa mutlaka göz atmanız gereken bir oyun.

Ancestors: The Humankind Odyssey %60 indirim ile 91,60 TL kupon ile birlikte 31,60 TL

Borderlands 3

Sevilen serinin en son oyunu olan Borderlands 3, önceki oyunlarının üstüne minik minik tuğlalar koyarak geliştirilmiş bir oyun. Önceki oyunlarına ilginiz varsa zaten seveceğiniz bir oyun olacaktır fakat eğer ilk kez Borderlands serisinden bir oyunu oynayacaksanız ve bu oyun Borderlands 3 ise, şanslısınız çünkü en uygun fiyatı ile şu an Epic Games’de

Borderlands 3 %67 indirim ile 101,97 TL kupon ile birlikte 41,97 TL

Peki İndirimler Ne Zaman Bitecek?

Epic Games Store Cadılar Bayramı İndirim’i 01.11.2021 saat 18:00'da bitiyor. Bu indirimleri kaçırmamak için uzunca bir süre vaktimiz var diyebiliriz. 

Sizler için seçtiğimiz en iyi fırsatlar bu şekildeydi. Kupon kullanarak ya da kullanmayarak pek çok indirimli oyuna buradan ulaşabilirsiniz

Bunun gibi haberlere erişmek için PlaySultan’ı takipte kalmayı unutmayın.


 

  • E. Tarihi : 21.10.2021 14:34
  • Okunma : 45

İlgili Ürünler