Haberler » Oyun Haberleri » Ve Hayaller Gerçek Oldu. God of War PC’ye Geliyor!

Ve Hayaller Gerçek Oldu. God of War PC’ye Geliyor! | PlaySultan

Ve Hayaller Gerçek Oldu. God of War PC’ye Geliyor!

Evet bu başlık bir clickbait değil. Doğru okudunuz. 2018 yılında çıkan ve oyun tarihinin en iyi yapımlarından biri olarak kabul edilen, Playstation’ın şüphesiz en büyük markası olan God of War, resmi olarak PC’ye geliyor. God of War PC'ye mi Geliyor? isimli haberimizde sizlere daha önce bu konudan bahsetmiştik ve çeşitli sızıntıların haberini önceden vermiştik. Çok fazla sızıntıya ve dedikoduya rağmen God of War’un PC’ye gelme ihtimali pek olası değildi ama artık işler resmileşti.

God of War’un PC Versiyonu Hangi Yenilikleri Getiriyor?

Aslına sadık kalınarak daha iyi ve geliştirilmiş görseller, NVIDIA DLSS ve Reflex desteği, kişiselleştirilebilen kontroller ve ultra geniş ekran desteği ile PC oyuncularıyla buluşacak.God of War Türkçe mi?

Evet. İnternette God of War Türkçe Yama aramak zorunda kalmayacağız. God of War Türkçe altyazı ve arayüz ile PC’ye geliyor.

God of War Fiyatı Ne Olacak?

God of War Steam ve Epic Games’de ön siparişe açılmış durumda. Her iki platformda da 329 TL fiyatı ile PC oyuncuları ile buluşacağı günü bekliyor.

God of War Ne Zaman Çıkacak?

Steam God of War çıkış tarihini 14 Ocak 2022 olarak açıkladı.


God of War Sistem Gereksinimleri Nelerdir?

Maalesef henüz God of War sistem gereksinimleri ile alaklaı resmi bir bilgi paylaşılmadı. PlaySultan olarak önümüzdeki günlerde açıklandığı zaman sizlere en hızlı ve doğru şekilde aktaracağız.

God of War’un PC’ye geliş haberi ile alakalı paylaşacaklarımız bu kadardı. Bunun gibi güncel oyun haberlerine anında erişmek için PlaySultan’ı takipte kalmayı unutmayın. God of War’u Steam’den ön sipariş ile satın almak isterseniz, Steam Cüzdan Kodunu PlaySultan güvencesiyle kolaylıkla satın alabilirsiniz.

  • E. Tarihi : 21.10.2021 13:30
  • Okunma : 41

İlgili Ürünler