Haberler » Oyun Haberleri » GTA The Trilogy - The Definitive Edition Resmi Olarak Duyuruldu

GTA The Trilogy - The Definitive Edition Resmi Olarak Duyuruldu | PlaySultan

GTA The Trilogy - The Definitive Edition Resmi Olarak Duyuruldu

GTA Remastered Trilogy Söylentileri Gerçeğe Dönüşüyor isimli haberimizde sizlere Grand Theft Auto 3, Grand Theft Auto Vice City, ve Grand Theft Auto San Andreas oyunlarını kapsayan GTA Remastered Trilogy’nin haberini önceden vermiştik. Bu paket 3 oyunun remastered versiyonlarını içerisinde bulunduruyor. Pek çok oyuncu resmi haber gelmeden önce bile fazlasıyla heyecanlanmış ve resmi duyuru, oynanış videosu veya çıkış tarihi bekliyordu. İsimde ufak bir farklılık olsa da artık GTA The Trilogy The Definitive Edition resmi olarak duyuruldu.

GTA 6 Hakkındaki Dedikodular ve Sızıntılar. GTA 6 Ne Zaman Gelecek?

GTA The Trilogy The Definitive Edition şu an sadece resmi olarak duyuruldu ve kısa bir video ile tanıtıldı. Aşağıdaki video oynatıcıdan duyuru videosunu izleyebilirsiniz.GTA The Trilogy The Definitive Edition Ne zaman Çıkacak?

Şu an maalesef GTA The Trilogy çıkış tarihi ile alakalı resmi bir bilgi paylaşılmadı. 2021 yılı içerisinde çıkması öngörülse de 2022’ye ertelenmesi oldukça olası. İlk başta PS5, PS4, Xbox Series X/S, Xbox One, Nintendo Switch ve PC için çıkış yapacak ve ilerleyen süreçlerde mobil cihazlar için de çıkış yapacak.

GTA V 150 Milyondan Fazla Sattı


Şimdiye kadar her şey yolunda gibi gözükse de pek de iç açıcı olmayan bir gelişme de duyuruldu. GTA3 , GTA Vice City ve GTA San Andreas’ın eski sürümleri dijital mağazalardan kaldırılacak. Bu kararın sebebi belki de yeni çıkacak olan bu üçlemenin satışını uzun süre boyunca artırmak istemeleri olabilir. Amacı ne olursa olsun pek oyuncu dostu bir hareket olmadığını belirtmekte fayda var.


GTA Remastered Trilogy ile alakalı paylaşacaklarımız bu kadardı. Bu ve bunun gibi güncel oyun haberleri için PlaySultan’ı takipte kalmayı unutmayın.

  • E. Tarihi : 08.10.2021 21:35
  • Okunma : 32

İlgili Ürünler