Haberler » » Valorant'ta Hile Var mı? Valorant VP Hilesi Gerçek mi?

Valorant'ta Hile Var mı? Valorant VP Hilesi Gerçek mi? | PlaySultan

Valorant'ta Hile Var mı? Valorant VP Hilesi Gerçek mi?

Dünya’nın en çok oynanan FPS oyunlarından birisi olan Valorant,  kendi kitlesini büyüttükçe ve popülerleştikçe her online oyunda olduğu gibi hilecilerin de odağı haline geldi. Pek çok yerde “Valorant hile satın al” , “Valorant hile kodları”, “Valorant hile bedava” gibi başlıklar atılıyor. Peki gerçekten Valorant’ta hile bulunuyor mu?


Valorant'ta Nasıl Daha İyi Aim Alabilirsiniz?

Dürüstçe cevap vermek gerekirse hem evet hem hayır. Detaylı anlatmak gerekirse, Valorant gibi milyonlarca insana ulaşan bir oyunda yapımcıların gelir kaynaklarının çok büyük bir kısmı sattıkları VP ile oluşuyor. Dolayısıyla hiçbir firma bir grup hilecinin kendi gelir kaynaklarını eritmesini istemez. Eğer gerçekten böyle bir hile olsaydı, kimse size Valorant VP hilesini bedava sunmazdı.

Yukarıda bahsettiğimiz gibi başlık atan siteler, Youtube kanalları ve sosyal medya siteleri genellikle bu tarz başlıkları kullanıcıların ilgisini çekmek ve tıklanma almak için yazarlar. Daha da kötüsü bazı kötü niyetli dolandırıcılar, uygulamalar ve siteler oluşturarak sizin kullanıcı bilgilerinizi ve hatta oyununuzdaki hesabınızı çalmaya çalışırlar. Emeklerinizle inşa ettiğiniz oyun hesabınızın çalınması, hesabınız hangi noktada olursa olsun tam bir kabus olacaktır.

Windows 11, Valorant'ta Hile Yapmaya Çalışanların Kabusu Olacak Gibi


Bunların haricinde bir de Wallhack konusu var. Riot Games hileciler konusunda oldukça katı ve sert bir politika izliyor. Mevcut oyunlarının hepsi irili ufaklı E-spor organizasyonlarına sahip. Dolayısıyla hile konusundaki tedbirler en üst düzeyde. Sadece E-spor değil, pek çok oyuncunun dereceli oyununda da karşılaşabileceği bu sorun karşısında hesaplar engelleniyor ve cezalandırılıyor. Eğer olur da hile satın alırsanız ve kullanmaya başlarsanız, hesabınıza kısa bir süre sonra elveda diyebilirsiniz.

Valorant Sesli İletişim Artık Kayıt Altında

PlaySultan olarak hiçbir Valorant oyuncusunun bu tarz hile girişimlerine aldırış etmemesini öneriyoruz. PlaySultan’da uygun fiyata Valorant VP satın almanız mümkün. Canlı destek birimimiz ile sizlerin her türlü sıkıntısını çözmek için hazır olacaktır. Keyifli bir oyun tecrübesi için gerekli olan Valorant VP’leri sitemizden rahatlıkla temin edebilirsiniz. PlaySultan güvencesi ile Valorant VP satın almak için buraya tıklamanız yeterlidir. 


 

  • E. Tarihi : 11.09.2021 18:22
  • Okunma : 860

İlgili Ürünler

%18 Valorant 2480 VP Satın Al - Valorant 2480 VP Fiyatları | PlaySultan
Valorant 2480 VP
232,00 ₺ 190,24 ₺
%18 Valorant 4375 VP Satın Al - Valorant 4375 VP Fiyatları | PlaySultan
Valorant 4375 VP
400,00 ₺ 328,00 ₺