Haberler » » Windows 11, Valorant'ta Hile Yapmaya Çalışanların Kabusu Olacak Gibi

Windows 11, Valorant'ta Hile Yapmaya Çalışanların Kabusu Olacak Gibi | PlaySultan

Windows 11, Valorant'ta Hile Yapmaya Çalışanların Kabusu Olacak Gibi


Windows 11’in çıkmasına sayılı günler kala Valorant oyuncularını ilgilendiren önemli bir detay ortaya çıktı. Riot Games kendi hile programı Vanguard’ı Windows 11’de TPM 2.0 ve Güvenli Önyüklemeyi zorunlu kılmak için güncellemişti. Windows 11’in deneme sürümünü kullanan Valorant oyuncuları “Riot Games’in Valorant’ı, TPM (Güvenilir Platform Modülü) 2.0 ve Güvenli Önyükleme olmayan Windows 11 bilgisayarlarda desteklemiyor.” hatası ile oyundan atıldılar. 

Valorant'ın Netflix Dizisi mi Geliyor?
 

Yüksek ihtimalle Valorant TPM 2.0’ı ve kendi anti-hile progtamı Vanguard’ı beraber kullanacak ve zorunlu olarak oyuna entegre edecek.


Valorant Hesap Satış / Hesap Alım Satım Hakkında Her Şey

Bu olaylar sonucunda Valorant oyuncularının aklındaki en büyük problem bilgisayarlarının Windows 11’i kaldırıp kaldırmayacağı konusu olacaktır. Windows 11 önceki sürümlerine göre çok daha fazla sistem istiyor ve çoğu kullanıcı bu sistem gereksinimlerini karşılayamayabilir. Dolayısı ile Windows 11’e geçmek zorundalarmış gibi bir düşünceye kapılabilirler.Henüz Windows 11’in Valorant için zorunlu olduğunu söylemek için erken. Valorant  oyuncularının hemen telaşlanmasına gerek yok. Windows 10 bilgisayarlar için TPM desteği mevcut, sadece açmanız gerekli. Valorant’ı çalıştırırken TPM’yi açmanız ve Valorant’a o şekilde girmeniz yeterlidir.Valorant'ta Nasıl Daha İyi Aim Alabilirsiniz?


Riot Games’in hilecilere karşı böyle bir tutum sergilemesi Valorant oyuncuları için oldukça sevindirici bir olay. Rekabetçi oyunlardaki en büyük sıkıntılardan biri olan hile mevzusunun önüne geçmek için her türlü önlemi alan Riot Games, bu hamlelerinden dolayı övgüyü hak ediyor.

Bunun gibi oyun haberlerine anında ulaşmak için PlaySultan’ı takipte kalmayı unutmayın.

PlaySultan güvencesi ile Valorant Battle Pass ve Valorant Point VP satın almak için buraya tıklamanız yeterli.

 

  • E. Tarihi : 11.09.2021 17:56
  • Okunma : 174

İlgili Ürünler

%18 Valorant 2480 VP Satın Al - Valorant 2480 VP Fiyatları | PlaySultan
Valorant 2480 VP
232,00 ₺ 190,24 ₺
%18 Valorant 4375 VP Satın Al - Valorant 4375 VP Fiyatları | PlaySultan
Valorant 4375 VP
400,00 ₺ 328,00 ₺