Haberler » Oyun Haberleri » Nioh Ücretsiz Dağıtılıyor! Epic Games Sonbahar İndirimleri Başladı.

Nioh Ücretsiz Dağıtılıyor! Epic Games Sonbahar İndirimleri Başladı. | PlaySultan

Nioh Ücretsiz Dağıtılıyor! Epic Games Sonbahar İndirimleri Başladı.


Epic Games Store indirimleri ve her hafta dağıttığı oyunlarlarla oyuncuların gönlünü bir süredir oldukça güzel bir şekilde hoş ediyor diyebiliriz. Bazı haftalar oldukça sönük geçse de bedava oyun baldan tatlıdır. Bu hafta ise Epic Games Sonbahar İndirimlerinin başlangıcını duyurmak adına Nioh’u ücretsiz dağıtıyorlar. 16 Eylül 2021 saat 16:00’ya kadar oyunu Epic Games hesabınıza bedava ekleyebilirsiniz.

Şimdi gelelim Epic Games Sonbahar İndirimlerinin öne çıkan fırsatlarına. Kaçırmamanız gereken oyunları sizin için listeledik.

Wolfenstein The New Order

FPS türünü yaratan serinin reboot edilen ilk oyunu olan Wolfenstein The New Order,alternatif bir 1960'lar döneminde geçen  oyunda, bildiğimiz tarihi çarpık bir şekilde değiştiren, tanıdık bir düşman tarafından yönetilen, sıra dışı bir dünyayı deneyimleme şansına erişiyoruz.

Wolfenstein The New Order %70 indirim ile 17,39 ₺

The Banner Saga Epic Trilogy

3 oyunu içerisinde bulunduran bu paket, seriyi baştan sona deneyimlemek isteyenler için oldukça güzel. The Banner Saga en temelinde bir yolculuk hikayesi. Oldukça nevi şahsına münhasır bir oyun. Fazlaca diyaloğa girdiğimiz bu oyunun dövüş sistemi sıra tabanlı ve taktiksel strateji isteyen bir türde. Hoş görselleri ile uzunca keyifli vakit geçirmek isteyen oyuncular için bu paket oldukça iyi bir seçim olacaktır. 

The Banner Saga Epic Trilogy %70 indirim ile 59,70 ₺

İskandinav Mitolojisi Temalı En İyi 5 Oyun

Darksiders Genesis

Darksiders üçlemesinden sonra çıkan ve oyun tecrübesi olarak farklı şeyler vaad etmeyi amaçlayan Darksiders Genesis, önceki oyunların aksine üstten görünümü olan bir hack’n’slash oyunu. Strife isimli yeni karakterimiz ve ilk oyundan bildiğimiz War ile oynayabildiğimiz oyun, anlık olarak iki karakter arasında geçiş yapmamızı da sağlıyor. Bulmacalar ve zevkli dövüşlere hasret kalanlar için oldukça iyi bir oyun olacaktır. Daha önce hiç Darksiders oynamamış oyuncular için de uygun.

Darksiders Genesis %67 indirim ile 21,45 ₺


Immortals Fenyx Rising

Yunan Mitolojisinde geçen bir aksiyon-macera oyunu olan Immortals Fenyx Rising, Ubisoft’tan görmeye alışık olmadığımız tarzda bir oyun tecrübesini bizlere sunuyor. Dövüş sistemi, Dünya tasarımı ve mekanikler olarak The Legend of Zelda: Breath of the Wild’ı andıran oyun, Zelda serisini sevenleri ve Yunan Mitolojisine ilgisi olanların bakması gereken bir oyun.

 

Immortals Fenyx Rising %60 indirim ile 107.60 TL

Yunan Mitolojisi Temalı 5 Oyun

Epic Games Sonbahar İndirimlerinin öne çıkanları bu şekildeydi. İndirim 23 Eylül 2021 saat 18:00'da bitiyor. İlginizi çeken oyunlar varsa bu tarihe kadar satın almayı unutmayın. İndirime giren tüm oyunları görmek için buraya tıklamanız yeterlidir.

Sizler için hazırladığımız liste bu kadardı. Bunun gibi listelere ve oyun dünyasındaki güncel haberlere erişmek için PlaySultan’ı takipte kalmayı unutmayın.


 

  • E. Tarihi : 10.09.2021 18:25
  • Okunma : 23

İlgili Ürünler