Haberler » Genel Gündem » İnstagram Beğeni ve Takipçi Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

İnstagram Beğeni ve Takipçi Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler | PlaySultan

İnstagram Beğeni ve Takipçi Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Günümüzde artık birçok kişi İnstagram hesabını hareketlendirmek için, daha çok insana ulaşabilmek için beğeni ve takipçi satın alıyor. Bu günümüz dünyasının bir gerçeği. Bunu kabul ettiysek ve takipçi, beğeni ya da ikisini birden satın almaya karar verdiysek nelere dikkat etmemiz lazım? Sizlere bu rehber niteliğindeki yazıda hepsini anlatacağız.

Öncelikle Hangisine İhtiyacınız Var?

Sosyal medya etkileşimi satın almadan önce hangisine ihtiyacınız olduğuna karar vermeniz lazım. Bu noktada önce takipçilerinizi ve beğenilerinizi analiz etmelisiniz. Örnek vermek gerekirse:
Eğer 1.000 takipçiniz varsa ve fotoğraflarınız 100 like civarındaysa sizin ortalama bir fotoğrafınız 1/10 ihtimalle yani her 10 kişiden 1 kişi tarafından beğeniliyor demektir. Başka arkadaşlarınız ya da tanıdıklarız eğer 100 beğeniye 400 takipçili bir hesap ile ulaşabiliyorsa demek ki sizin beğeniye ihtiyacınız var demektir. Beğeninizin düşük olmasının birçok sebebi olabilir. Takipçileriniz inaktif kullanıcılar olabilir, hesabınızı pek aktif kullanmıyorsunuzdur ya da takipçileriniz ile farklı dünyaları paylaşıyor olabilirsiniz.

Eğer takipçi/like oranınızda bir sıkıntı görmüyorsanız; ¼, ⅕, ⅙ gibi oranlarda like alıyorsanız ve daha çok kişiye ulaşmak istiyorsanız sizin daha çok takipçiye ihtiyacınız var demektir.

Dikkat Edilmesi Gerekenler

Öncelikle İnstagram beğeni hilesi , instagram takipçi hilesi gibi başlıklar altında size verilmeye çalışan bilgilerden kesinlikle uzak durun. Bu tarz başlıklar sadece tıklanma almak için ya da hesap bilgilerinize erişmek için kullanılır. Unutmayalım ki bedava peynir sadece fare kapanındadır.

PlaySultan size İnstagram takipçi satın almada güvenilir bir hizmet sunar. Canlı destek ekibimizle birlikte her türlü sıkıntınızı çözmek için hazır olacağız.

İnstagram Beğeni Satın Alma

İnstagram beğeni satın alırken dikkat etmeniz gerekenler:

  • Sadece 1-2 fotoğrafa like satın alırsanız çok belli olur. Profilinizdeki bir çok fotoğraf için like satın almanız gerekir
  • İlk maddeyi okuyup tüm fotoğraflarınıza birden aynı miktarda like satın almanızı da önermiyoruz. Bunun dengesini şu şekilde kurabilirsiniz. Örneğin 12 fotoğrafınız varsa ilk 4 tanesine 100’er, ikinci 4’lüye 200’er, son 4’lüye 300 like satın almanız çok daha mantıklı olacaktır. Bu sayede sanki süreç içerisinde takipçiniz doğal yoldan yavaş yavaş arttığı için dolaylı olarak sanki beğeniniz de ona göre artmış gibi gözükür. Pek çok profilde eski gönderiler az like alır, güncel gönderiler çok like alır. (Büyük bir takipçi temizliği yapmıyorsanız ve takipçiniz hep artan bir durumdaysa) Bu işlemi yaparken yukarıdaki belirttiğimiz gibi oranları korumaya da özen gösterin. 1000 takipçili bir hesabın fotoğrafının 700 beğeniye ulaşması inandırıcılıktan uzaktır.
  • Beğeni satın alma işlemi yaptıktan sonra yeni fotoğraflarınıza da beğeni satın almayı unutmayın. Beğeni satın aldınız ve ortalama 200 like alan bir profile sahipsiniz diyelim. Yeni attığınız fotoğraf 40 beğenide tıkanırsa takipçileriniz tarafından önceki fotoğraflarınıza like satın aldığınız belli olur.
  • Yeni attığınız fotoğraflara birdenbire like satın almayın. Genellikle fotoğraflara gelen like’ların %95’i, fotoğrafı attıktan sonraki ilk 24 saat içerisinde gelir. Örneğin sizin fotoğraflarınıza saf 100 like geliyorsa ama siz bunu 400 yapmak istiyorsanız aradaki 300 like’lık satın alma işlemini 3’e bölün, 24 saat içerisine dağıtın.
  • İnstagram beğeni satın almak ucuz bir işlem olduğundan bu rakamları gözünüzde çok büyütmemelisiniz.


İnstagram Takipçi Satın Alma


İnstagram takipçi arttırma için satın alırken dikkat etmeniz gerekenler:

  • Asla sadece takipçi satın almayın. Çok belli olur. Yeterince like almamış bir profilde 2.000, 3.000 sayılarında takipçi olması son derece absürd bir durumdur dolayısı ile takipçi satın alıyorsanız üstüne basa basa söylediğimiz like/takipçi oranını korumalısınız.
  • Belli bir takipçi sayısına ulaşmadan takipçi satın alımı yapmayın. 1000 takipçi satın alacaksanız en azından 500-600 takipçiyi geçmiş olun.
  • Takipçi satın alma işleminizi yıl içerisine yayın. Birdenbire 10.000 takipçi birden sizi takip etmeyeceği için doğal takipçi sayınız arttıkça üstüne 1.000’er takipçi eklemesi yapabilirsiniz.


Sizler için hazırladığımız rehber niteliğindeki yazımız bu kadardı. PlaySultan güvencesi ile İnstagram like ve takipçi satın almak için buraya tıklamanız yeterlidir.


 


 

  • E. Tarihi : 31.07.2021 18:51
  • Okunma : 158