Haberler » Steam Haberleri » Steam Dünya Koruma Günü İndirimini Başlattı

Steam Dünya Koruma Günü İndirimini Başlattı | PlaySultan

Steam Dünya Koruma Günü İndirimini Başlattı

Steam kullanıcılarını yıl boyunca birçok farklı indirim ile mutlu etmeyi başaran Steam, bu sefer Dünya koruma günü başlığı adı altında birçok oyuna indirim uyguladı. Adıyla uyuşacak şekilde daha çok doğa, açık alanlar, dinlendirici ve rahatlatıcı atmosfer sunan oyunları kapsayan bu indirimdeki en iyi fırsatları sizler için listeledik. İşte listemiz:

Lost Ember

Dünya’yı farklı hayvanların gözünden görerek nefes kesici bir tecrübe yaşayabileceğiniz Lost Ember, görselliği ve müzikleri ile adeta ruha dokunan cinsten. İster çimenlerde koşun ister gökyüzünde süzülün. Türkçe dil desteği bulunduğunu da belirtelim.

Lost Ember %60 indirim ile 20 TL

Summer in Mara


Adada yaşayan küçük bir kız çocuğunu oynadığınız bu oyunda isterseniz hayvanlarla ilgilenebilir, isterseniz çiftçilik yapabilir, diğer adaları keşfe çıkabilirsiniz. Oldukça dinlendirici ve rahatlatıcı bu oyunda tatlı grafikleri ile gözlerinize de ferahlık getirecek.

 

Summer in Mara %60 indirim ile 16 TL

Röki

Bu sıcak günlerde içinizi soğutacak tatlı bir oyun. Röki, İskandinav mitolojisinden izler taşıyan hikayesi ile öne çıkan bir puzzle oyunu. Sevimli ve karla kaplı bir atmosfer ilginizi çekiyorsa mutlaka göz atmanız gereken bir oyun.

Röki %60 indirim ile 26 TL

Haven

İki sevgilinin her şeyden vazgeçip birlikte olmak için bir gezegene kaçtıktan sonrasını oynadığımız bu oyunda romantizm ve doğa ile iç içe oluyoruz. Özellikle sevgiliniz ile beraber oynamak için müthiş bir oyun.

Haven %25 indirim ile 30 TL


Pine

Açık dünyasında istediğiniz gibi dolaşabileceğiniz ve keşif yapabileceğiniz bu oyun fazlaca The Legend of Zelda: Breath of the Wild oyunundan etkilenmiş durumda. Eğer halihazırda Nintendo Switch’iniz yoksa PC’de benzer bir deneyimi yaşamak istiyorsanız bakmanız gereken bir yapım.

Pine %60 indirim ile 16 TL


Listemiz bu şekildeydi. İndirimdeki oyunların tamamına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Bunun gibi haberlere anında erişmek için PlaySultan’ı takipte kalmaya devam edin. İndirimin 2 Ağustos’a kadar geçerli olduğunu hatırlatalim.

İndirimden faydalanmak ve Steam hesabınıza para yüklemek isterseniz, PlaySultan güvencesi ile Steam Cüzdan Kodu satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

 

  • E. Tarihi : 29.07.2021 23:19
  • Okunma : 139

İlgili Ürünler

%5 Steam Cüzdan Kodu 10 TL Satın Al - Steam Cüzdan Kodu 10 TL Fiyatları | PlaySultan
Steam Cüzdan Kodu 10 TL
10,00 ₺ 9,50 ₺
%5 Steam Cüzdan Kodu 20TL Satın Al - Steam Cüzdan Kodu 20TL Fiyatları | PlaySultan
Steam Cüzdan Kodu 20TL
20,00 ₺ 19,00 ₺
%5 Steam Cüzdan Kodu 50 TL Satın Al - Steam Cüzdan Kodu 50 TL Fiyatları | PlaySultan
Steam Cüzdan Kodu 50 TL
50,00 ₺ 47,50 ₺
%5 Steam Cüzdan Kodu 100 TL Satın Al - Steam Cüzdan Kodu 100 TL Fiyatları | PlaySultan
Steam Cüzdan Kodu 100 TL
100,00 ₺ 95,00 ₺