Haberler » Mobil Haberler » Free Fire 39. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Free Fire 39. Sezon Ne Zaman Başlayacak? | PlaySultan

Free Fire 39. Sezon Ne Zaman Başlayacak?


Mobil platformlarda en çok oynanan oyunlardan birisi olan Free Fire’ın 38. Sezonunun bitmesine sayılı günler kaldı. Her sezon öncesinde olduğu gibi bu sezon da en çok merak edilen konular tabii ki sonraki sezonun ne zaman başlayacağı ve gelecek sezondaki Elite Pass ödüllerinin ne olacağıdır.

Free Fire 38. Sezon 31 Temmuz 2021 tarihinde bitecek. Ertesi gün 1 Ağustos 2021 tarihinde ise 39. Sezon başlamış olacak.

Free Fire 39. Elite Pass Ödülleri

Her sezon olduğu gibi bu sezon da birbirinden güzel ödüllerle bizleri Elite Pass almaya sevk eden oyunumuz, bu sezondaki ödüllerinde “scarecrow” temasını hakim kılmış. Oldukça güzel gözüken 39. Elite Pass ödüllerine aşağıdaki videodan ulaşabilirsiniz.


Free Fire 1 Milyar İndirmeyi Aştı

Sadece Google Play üzerinden 1 milyardan fazla indirilen Free Fire bunu başaran nadir oyunlardan bir tanesi. Hem Dünya’da hem de ülkemizde oldukça fazla olan oyuncu sayısı ile en çok oynanan battle royale oyunlarından birisi. Önümüzdeki aylarda 4. yılına özel yepyeni etkinliklere de ev sahipliği yapacağını duyuran yayıncı Garena, yapacağı etkinlikler ve oyununa ekleyeceği yenilikler ile oyuncu sayısını daha da artıracak gibi gözüküyor.

Free Fire'a Chun-Li ve Ryu Geliyor

Free Fire Sezon 39 da  yine her sezonda olduğu gibi 30 gün boyunca geçerli olan Elite Pass’a sahip olacak. 499 elmasa ve 999 elmasa satın alabileceğiniz iki opsiyonu bulunan Elite Pass, pek çok oyuncuyu bu sezon da cezbedecektir.

En Çok Oynanan Mobil Oyunlar

Free Fire 39. Elite Pass ve 39. Sezon ile ilgili paylaşacaklarımız bu kadardı. Bunun gibi haberlere anında erişmek için PlaySultan’ı takipte kalmayı unutmayın.

39. Elite Pass’i satın alıp ödülleri elde etmek istiyorsanız PlaySultan güvencesi ile Free Fire Elmas satın almak için buraya tıklamanız yeterlidir.

  • E. Tarihi : 29.07.2021 16:25
  • Okunma : 117