Haberler » Genel Gündem » Netflix Pokemon Dizisi Yapıyor!

Netflix Pokemon Dizisi Yapıyor! | PlaySultan

Netflix Pokemon Dizisi Yapıyor!

Netflix her geçen gün içerisine eklediği dizi ve filmlerle bizleri heyecanlandırmaya devam ediyor. Şimdi ise hepimizin çok iyi bildiği Pokemon markası ile işbirliği halinde. Variety isimli sitenin yaptığı habere göre proje henüz erken aşamada. Live-action (canlı aksiyon) dizisi olarak çıkacak. Netflix’e gelecek olan bu dizi 2019 yılında çıkan Detective Pikachu filminden ilham alacak ve onun izini takip eden bir yapım olacak.


Yine Variety’nin dediğine göre Lucifer dizisinin yapımcısı olan Joe Henderson’ın da yazar ve yönetici yapımcı olacağı belirtilmiş.

Netflix Artık Oyun Sektörüne de Girecek

Proje henüz erken aşamada olduğundan ve resmi bir açıklama gelmediğinden ötürü bu bilgilerin hiçbirisinin kesin olduğunu söyleyemeyiz fakat büyük bir çoğunluğunun doğru olma olasılığı da yüksek.

Netflix gerek oyun filmleri ve dizileriyle gerekse klasikleşmiş animeleri bünyesinde toplaması ile son dönemde takdirleri üzerinde toplamış durumda. DotA, Castlevania, The Witcher gibi oyunların Netflix uyarlaması hatırı sayılır derecede izlenmiş ve beğenilmişti. Bunu gören Netflix muhtemelen önümüzdeki günlerde daha fazla oyun ve animeyi bünyesinde bulundurarak kitlesini memnun etmeye ve büyümeye devam edecektir.

League of Legends Dizisi Arcane Netflix'e GeliyorPokemon franchise’ı ilk olarak 1995 yılında başladı ve televizyon dizisi, filmi, video oyunu, kart oyunu, kitabı, çizgi romanı, oyuncağı ve daha pek çok ürünü ile kendisini çeşitli mecralarda gösterdi ve göstermeye devam ediyor. Yıllar içerisinde bir fenomen haline gelen Pokemon markası, 2016 yılında çıkardıkları artırılmış gerçeklik oyunu Pokemon Go ile Dünya’yı kasıp kavurmuştu. Netflix’in live-action Pokemon dizisi benzer büyüklükte bir etki yaratacak mı hep beraber göreceğiz.

Netflix’in live-action Pokemon dizisi hakkında paylaşacakalrımız bu kadardı. Bunun gibi haberlere anında erişmek için PlaySultan’ı takipte kalmayı unutmayın.

Halihazırda Netflix üyesi misiniz? Eğer daha önce Netflix’i tecrübe etmediyseniz ya da üyeliğinizi yenilemek isterseniz PlaySultan güvencesi ile Netflix Hediye Kartı satın alabilirsiniz.


 

  • E. Tarihi : 28.07.2021 19:30
  • Okunma : 83