Haberler » Oyun Haberleri » Mutlaka Oynamanız Gereken Cyberpunk Temalı Oyunlar

Mutlaka Oynamanız Gereken Cyberpunk Temalı Oyunlar | PlaySultan

Mutlaka Oynamanız Gereken Cyberpunk Temalı OyunlarCyberpunk 2077’yi oynadık veya oynamadık ama hepimiz az veya çok bir fikir sahibiyiz. Hem oyunun kendisine karşı hem de cyberpunk temasına karşı. Eğer Cyberpunk 2077’nin hala düzelmediğini düşündüğünüz için oynamayı erteleyip geri dönemediyseniz ya da Cyberpunk 2077’yi komple bitirip aynı temada başka oyunlar arıyorsanız bu liste tam size göre. Herkes biliyordur diye Cyberpunk 2077’yi listeye eklemedik. İşte listemiz:

Ruiner

2091 yılında geçen oyunumuz izometrik bir bakış açısına sahip bir shooter. Size vaad ettiği şey ise tamamen hızlı ve vahşi bir oynanış sunmak ve bunu cyberpunk bir dünyada, nispeten ilgi çekici bir hikaye ile birlikte harmanlaması. Ortalama 6-8 saatlik oynanış süresi ile tadı damakta kalan cinsten bir oyun tecrübesi sunacaktır.

Ghostrunner

Bölümleri hızlı bir şekilde ölmeden geçmeye çalıştığımız bu oyun inanılmaz görselleri, cyberpunk teması, kılıç dövüşü ve hızlı oynanışı ile baş döndüren cinsten. Zorlu oynanışı ile reflekslerinizi sıkı bir teste sokmak isteyenlerin kaçırmaması gereken bir fırsat.

Deus Ex: Mankind Divided

Deus Ex serisinin son oyunu olan Mankind Divided, serinin sıkı hayranlarını mest etse de; çok popüler olmayan, değeri bilinmeyen bir cevher gibi diyebiliriz. Cyberpunk temasını görsel olarak biraz daha karanlık bir şekilde ele alan Deus Ex serisi cyberpunk açlığı çekenler için birebir gelecektir.

Cloudpunk

Cyberpunk bir metropolü enine ve boyuna keşfedebileceğiniz bu oyunda bir teslimat görevlisini canlandırıyorsunuz. Sadece iki tane kural var. Teslimatı başarıyla yap ve paketin içindekini asla sorma.

System Shock 2

İlk bakışta cyberpunk teması estetiğini bulamayacağınız bu oyun, yeşilli morlu şehir ışıkları ile donatılmış bir dünya sunmuyor. Çok daha karanlık ve korku unsurları barındıran bir cyberpunk deneyimi yaşamak isteyen oyuncular için 1999 yılında çıkmış bir oyun. Half Life vari bir oyun tecrübesi sunan System Shock 2 eski usul FPS severler için adeta unutulmaz bir oyun.

Listemiz bu kadardı. Cyberpunk sevdalılarını mest edecek bir listeyi sizlere sunduk. Şanslıyız ki listemizdeki tüm oyunlar Steam’de bulunuyor. Oyunları satın almak için Steam hesabınıza bakiye yüklemek isterseniz PlaySultan güvencesi ile Steam Cüzdan Kodu satın almak için buraya tıklayınız. 


 

  • E. Tarihi : 26.07.2021 16:35
  • Okunma : 103

İlgili Ürünler

%5 Steam Cüzdan Kodu 10 TL Satın Al - Steam Cüzdan Kodu 10 TL Fiyatları | PlaySultan
Steam Cüzdan Kodu 10 TL
10,00 ₺ 9,50 ₺
%5 Steam Cüzdan Kodu 20TL Satın Al - Steam Cüzdan Kodu 20TL Fiyatları | PlaySultan
Steam Cüzdan Kodu 20TL
20,00 ₺ 19,00 ₺
%5 Steam Cüzdan Kodu 50 TL Satın Al - Steam Cüzdan Kodu 50 TL Fiyatları | PlaySultan
Steam Cüzdan Kodu 50 TL
50,00 ₺ 47,50 ₺
%5 Steam Cüzdan Kodu 100 TL Satın Al - Steam Cüzdan Kodu 100 TL Fiyatları | PlaySultan
Steam Cüzdan Kodu 100 TL
100,00 ₺ 95,00 ₺