Haberler » » Valorant'ta Nasıl Daha İyi Aim Alabilirsiniz?

Valorant'ta Nasıl Daha İyi Aim Alabilirsiniz? | PlaySultan

Valorant'ta Nasıl Daha İyi Aim Alabilirsiniz?

Valorant her ne kadar takım bazlı ve taktiksel bir oyun olsa da kişisel becerileriniz de bir o kadar önemli. Özellikle de iyi bir aim’iniz varsa, yanlış bir taktik sonucu takımınız geriye düşse bile kişisel yeteneklerinizi konuşturabilir, hatta şov yapabilir ve oyunu taşıyabilirsiniz. İşte sizler için aim’inizi geliştirecek birkaç altın değerinde taktikler:

İyi Bir Crosshair Oluşturun

Valorant Crosshair ve Sensivity Ayarları isimli yazımızda zaten iyi bir crosshair oluşturmayı detaylı bir şekilde anlattık. Okumayanların mutlaka okumasını şiddetle tavsiye ediyoruz. Çünkü uygun olmayan bir crosshair ile iyi aim alamazsınız. Lafı daha fazla uzatmadan diğer çok önemli maddelere geçelim.

Antrenman ve Pratik Yapın

Aim’inizi geliştirmenin en önemli kısmı şüphesiz aim çalışmaktır. Nasıl ki bir vücut geliştirme sporcusu sürekli antrenman yaparak kaslarını büyütüp geliştiriyorsa, nasıl ki bir koşucu sürekli koşarak koşu becerisini geliştirip daha hızlı koşuyorsa bir Valorant oyuncusu da aim’ini geliştirmesi için sürekli aim çalışmalıdır. Aim çalışmak için sizlere çok güzel bir oyun önereceğiz. Aim Lab.

Aim Lab Nedir?

Pek çok sıkı FPS oyuncusunun halihazırda ismini duymuş olabileceği bu oyun, sizin FPS oyunlarındaki aim’inizi geliştirmek için antrenman yapabileceğiniz bir alan sunuyor. Çeşitli görevleri ile reflekslerinizi ölçüyor, eksik olduğunuz yerlerde antrenman yapmak için size imkan sağlıyor. Steam’de tamamen ücretsiz olan bu oyunu bilgisayarınıza indirip günde 15-45 dakika antrenman yaparak birkaç ay içerisinde aim’inizin bariz bir şekilde geliştiğini kendiniz ve arkadaşlarınız bizzat gözlemleyebilirsiniz. Steam üzerindeki incelemelerin %95 olumlu olması da bu oyunun ne kadar başarılı bir antrenman oyunu olduğunu bizlere gösteriyor. Aim Lab’e buradan ulaşabilirsiniz.

Neden Valorant Oynamak Yerine Aim Lab’de Antrenman Yapmalısınız?

Valorant yapısı gereği sadece düşmanlarınızı aim alarak öldürdüğünüz bir oyun değildir. Call of Duty ve Battlefield gibi oyunlardan ayrıldığı kısım oyunun taktikselliği ve takım bazlı oluşudur. Dolayısı ile siz Valorant oynarken sadece hedef almıyorsunuz aynı zamanda pek çok parametre ile birlikte oyunu kazanmaya çalışıyorsunuz. Dolayısıyla aim’inizi geliştirmek için sürekli Valorant oynamak çok da iyi bir fikir değil. Bunun yerine oyundan önce 15-45 dakika antrenman yapmak aim gelişimi için çok daha faydalı olacaktır.

Valorant’ta daha iyi hedef almanız için hazırladığımız rehber bu kadardı. Bunun gibi rehberlere ve oyun haberlerine anında ulaşmak için PlaySultan’ı takipte kalmayı unutmayın.

PlaySultan güvencesi ile Valorant Battle Pass ve Valorant Point VP satın almak için buraya tıklamanız yeterli.

  • E. Tarihi : 25.07.2021 16:16
  • Okunma : 209

İlgili Ürünler

%18 Valorant 2480 VP Satın Al - Valorant 2480 VP Fiyatları | PlaySultan
Valorant 2480 VP
232,00 ₺ 190,24 ₺