Haberler » Genel Gündem » Epic'ten Bu Yaz İkinci İndirim! Epic Games Yaz İndirimleri Başladı

Epic'ten Bu Yaz İkinci İndirim! Epic Games Yaz İndirimleri Başladı | PlaySultan


Epic'ten Bu Yaz İkinci İndirim! Epic Games Yaz İndirimleri Başladı


Epic Games, Mega İndirimler ile bizlere oldukça güzel fırsatlar sunmuştu. Dağıttığı 60 TL değerinde kuponlar ile 80 TL üzerindeki oyunları çok daha ucuza satın alabiliyorduk. Maalesef ki Epic Games’in Yaz İndirimleri’nde bu kupon sistemi bulunmuyor. Mega İndirimlere kıyasla daha sönük olan bu indirimde yine de güzel fırsatlar bulabildik ve sizlerle paylaşacağız. Kupon kullanılamadığı için en ucuz oyunları sizlerle paylaşacağız. İşte listemiz:

Crysis RemasteredTürk oyuncularının özellikle sevdiği ve zamanında video oyunlarında grafik kalitesinin hangi seviyede olduğunu bizlere gösteren ve uzun yıllar boyunca bilgisayar donanımları ve sistemleri için test edilecek bir oyun oldu. Fakat her oyun gibi süreç içerisinde göze daha az güzel görünür oldu. Crysis Remastered ise tam bu noktada yenilenmiş grafikleri ve artırılmış çözünürlüğü ile o ihtişamlı görüntüsünün üstündeki pasları atmasına yardımcı olmuş.

Crysis Remastered %50 indirim ile 66,99 TL

Frostpunk Game of the Year Edition


11 Bit Studios’un en iyi oyunlarından birisi olan Frostpunk bize karlar arasında sıkışıp kalmış bir avuç insanın yaşama tutunma ve hayatta kalma öyküsünü anlatıyor. Oldukça etkileyici bir sunumu olan oyunda, yeri geldiği zaman hayatta kalmak uğruna ahlaki değerlerinizi de sorgulamanız gerekiyor. Ortada bulunan jeneratörün etrafına kurduğunuz yapılarla sınırlı nüfusunuzu doyurmak, ısıtmak ve en önemlisi geleceğe karşı umutla bakmasını sağlamalısınız.

Frostpunk Game of the Year Edition %40 indirim ile 47,40 TL


SomaAmnesia'nın yaratıcısı Frictional Games'den bir bilim-kurgu korku oyunu. Alışılagelmiş korku oyunlarından hem hikayesi hem de korku mekaniğinin farklı olmasıyla son derece değeri bilinmemiş bir korku oyunudur. Korku oyunu severlerin kesinlikle kaçırmaması gereken bir cevherdir.

Soma %90 indirim ile 4,90 TL


The Talos PrincipleFelsefe ve bilim kurguyu buluşturan bu eşsiz oyun sizleri çıldırtacak zorlukta bulmacaları ve hayatı sorgulatacak replikleri ve hikayesi ile sizleri etkileyecek, kafanızı açacak bir oyun. Değeri  bilinmeyen oyunlardan bir liste yapacak olsak sanıyorum ki zirvelere oynayacak bir oyun olacaktır. Özellikle Portal severlerin kesinlikle alıp oynaması gereken bir oyun.

The Talos Principle %90 indirim ile 5,90 TLDarksiders II Deathinitive Edition

Hack’n’slash oyunlarının en iyi örneklerinden birisi olan Darksiders serisinin bizce en iyi oyunu olan ikinci oyununun remasterlanmış versiyonu. Daha optimize ve dengeli olan bu versiyonu henüz Darksiders oynamamış olanların kesinlikle oynaması gerekiyor. Oynayanların ise günün birinde tekrar oynamaları için mutlaka kütüphanesinde bulunmalı.

Darksiders II Deathinitive Edition %75 indirim ile 12,25 TL

Epic Games Yaz İndirimleri’ndeki en iyi fırsatları sizler için listeledik. İndirimdeki oyunların tamamına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. İndirim 5 Ağustos 2021 tarihine kadar sürecek.

Bunun gibi haberlere anında erişmek için PlaySultan’ı takipte kalmayı unutmayın. 

  • E. Tarihi : 23.07.2021 15:12
  • Okunma : 67