Haberler » Oyun Haberleri » NBA 2K22 Duyuruldu. Çıkış Tarihi ve Fiyatı Paylaşıldı

NBA 2K22 Duyuruldu. Çıkış Tarihi ve Fiyatı Paylaşıldı | PlaySultan

NBA 2K22 Duyuruldu. Çıkış Tarihi ve Fiyatı Paylaşıldı

Her sene olduğu gibi bu yıl da NBA 2K serisi çıkışını yapacak. NBA 2K22 bakalım bu sene oyuncuların beğenisini kazanabilecek mi?

NBA 2K21 çok fazla mikro ödeme içerdiği için ve oyuna para yatırmadan neredeyse hiçbir şey yapılamadığı için çok büyük eleştirilere maruz kalmıştı. Umuyoruz ki NBA 2K22 bu hataya düşmez.

NBA 2K22 Ne Zaman Çıkacak?

NBA 2K22 çıkış tarihi 10 Eylül 2021 olarak paylaşıldı. Yeni NBA oyunu için çok fazla beklemeyeceğiz.

NBA 2K22 Sistem Gereksinimleri

Maalesef henüz sistem gereksinimleri ile alakalı resmi bir açıklama gelmedi. Fakat devrimsel bir oynanış ve grafik geliştirmesinden söz konusu olmadığı için NBA 2K21 ile üç aşağı beş yukarı aynı olacağını tahmin etmek pek zor değil.

NBA 2K22 3 Farklı Versiyonda Olacak

NBA 2K22’nin; Standard Edition, Cross-Gen Digital Bundle ve NBA 75th Anniversary Edition olarak 3 farklı versiyonu bulunacak.

Standart Sürüm, adından da anlaşılacağı üzere oyunun yalın halini kapsayan sürümdür. Standart Sürüm NBA 2K22; PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X|S, Nintendo Switch ve PC’de satın alınabilir olacak. 


Cross-Gen Digital Bundle, oyunculara aynı PlayStation ve Xbox konsolları içinde hem eski nesile hem yeni nesile Standard Edition'a erişim izni verecek.

Kevin Durant Kareem Abdul-Jabbar ve Dirk Nowitzki gibi NBA’in efsane, ikonik karakterlerini kapağında bulunduran NBA 75th Anniversary Edition; aynı konsol markası içindeki her konsola, neslindeki oyunun bir sürümünü sağlar.

Standart Sürümde ve Cross-Gen Digital Bundle kapak yıldızı Luka Doncic olacak. Ayrıca 2K tarihinde ilk kez bir kadın basketbolcu da kapakta yer alacak. WNBA'nın Chicago Sky takımından Candace Parker NBA 2K22’nin kapağında yer alacak. Sadece Kuzey Amerika GameStop Exclusive Edition'ında yer alacak.

NBA 2K22 Ne Kadar Olacak?

NBA 2K22’nin Steam’deki standart sürümü 429 TL, NBA 75th Anniversary Edition’ı 709 TL olacak NBA 2K22, Xbox ve Playstation için Türkiye fiyatını henüz duyurmadı.

NBA 2K22’yi Steam üzerinden ön sipariş vermek için buraya tıklamanız yeterlidir.

Steam hesabınıza para yükleyip, NBA 2K22’yi Steam üzerinden ön sipariş vermek isterseniz, PlaySultan güvencesi ile Steam Cüzdan Kodu satın almak için buraya tıklayınız.

  • E. Tarihi : 15.07.2021 15:48
  • Okunma : 335