Haberler » Oyun Haberleri » Witcherconda Yapılan Tüm Duyurular

Witcherconda Yapılan Tüm Duyurular | PlaySultan

Witchercon'da Yapılan Tüm Duyurular
Geçtiğimiz günlerde Netflix ve CD Projekt RED’in ortak etkinliği Witchercon yapıldı. Witcher sevdalılarını heyecanlandıran bu etkinlikte Wticher’ın 2. Sezonu hakkında önemli detaylar paylaşıldı. Netflix yeni bir Witcher animesi duyuruldu. Bunlara ek olarak Witcher 3’e yeni bir DLC gelecek ve Witcher 3’ün yeni nesil güncellemesi detaylandırıldı. Tüm bu gelişmelere aşağıda detaylı bir şekilde değineceğiz. Witcher hayranlarını mest eden bu etkinlik ile ilgili detaylar şu şekilde:

The Witcher 2. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

2019 yılında yayınlanan ve çıktığı günden beri oldukça sevilen The Witcher’ın 1. sezonu 8 bölümden oluşuyordu ve Witcher serisinin sıkı hayranlarının ağzına bal çalınmış gibi oldu. Kısa ama keyifli bir tecrübeyi deneyimleyen izleyiciler hemen 2. sezonun çıkış tarihini merak etmeye başladı. Witchercon’da 2. sezonun çıkış tarihi açıklandı. The Witcher 2. Sezon 17 Aralık 2021 tarihinde yayınlanacak. İlk sezon gibi 8 bölümden oluşacak. Yayınlanan fragmana buradan ulaşabilirsiniz.

Witcher Animesi Duyuruldu

Daha öncesinde Castlevania, DotA 2 ve League of Legends gibi oyunların da animasyon dizilerinin Netflix’e geldiğini görmüştük. Bu kervana şimdi Witcher da eklendi. Öncekilerinden farklı olarak dizi yerine 1 saat 22 dakikalık bir film olarak çıkacak. The Witcher: Nightmare of the Wolf isimli animenin çıkış tarihi 23 Ağustos 2021 olarak belirtilmiş. Animenin konusu ise, Geralt'ın ustası olan ve hatta babası gibi gördüğü Vesemir'e odaklanacak. Yayınlanan fragmana buradan ulaşabilirsiniz. 

Witcher 3’e Gelecek Olan DLC’ler ve Yeni Nesil Yükseltmesi

Öncelikle belirtelim, Witcher 3’ün yeni nesil yükseltmesi tüm kullanıcılara ücretsiz olarak sunulacak. Bu oldukça sevindirici ve iyi bir haber. Ayrıca Witcher 3’e bir DLC geleceği de resmi olarak duyuruldu. Yeni DLC’nin Netflix dizisinden ilham alınarak yapıldığı belirtilmiş. İlk DLC Henry Cavill'in dizide giydiği zırhı olacak. The Witcher dizisinden uyarlanmış olan DLC içerikleri oyuna yeni bir hikaye, harita ya da oynanış olarak extra bir şey getirmeyecek. Yeni gelecek DLC’ler kozmetik odaklı ve tamamen ücretsiz olacak.

Witchercon’da yapılan duyurular bu şekildeydi. Bunun gibi haberlere erişmek için PlaySultan’ı takipte kalmayı unutmayın.


 

  • E. Tarihi : 12.07.2021 17:27
  • Okunma : 83