Haberler » Mobil Haberler » Free Fire'a Chun-Li ve Ryu Geliyor

Free Fire'a Chun-Li ve Ryu Geliyor | PlaySultan

Free Fire'a Chun-Li ve Ryu Geliyor

Mobil platformun en iddialı Battle-Royal oyunlarından birisi olan Free Fire, 7’den 77’ye herkesin bildiği, oynadığı efsane dövüş oyunu serisi Street Fighter ile güzel bir işbirliği yapıyor. Street Fighter serisinin unutulmaz, ikonik iki karakteri olan Chun-Li ve Ryu, Free Fire evrenine dahil oluyor.

Street Fighter’ın yapımcısı Capcom ile anlaşmaya giden Free Fire ekibi aynı zamanda bunu güzel bir video ile de duyurdular. Buraya tıklayarak yayınlanan videoyu izleyebilirsiniz.

Capcom ile yapılan işbirliği sadece Chun-Li ve Ryu skinlerinden (kostümlerinden) ibaret değil. Free Fighter isimli bir etkinlik de başlıyor. Bu etkinlikte 2 Temmuz - 18 Temmuz tarihleri arasında Free Fighter ikonuna tıklayıp günlük görevler vesilesi ile rakiplerinizi yumruklayıp yendikten sonra ödüller kazanabilirsiniz. Free Fighter etkinliği ile ilgili yayınlanan öğretici videoyu ise buradan izleyebilirsiniz.

ADUKET

Yukarıdaki yeniliklerin ve etkinliklerin haricinde oyuna Street Fighter temalı birçok farklı şey de geliyor. Örneğin Chun-Li kostümünün haricinde Muhafız Duvar Chun-Li isimli bir kostüm daha geliyor. Ryu denilince akıllara tabiki hemen “Aduket” hareketi geliyor. Aduket El Bombası da oyuna eklenecek ve düşmanlarınızı bu estetik bomba ile öldürmenin keyfine varabileceksiniz.

Bu işbirliği sonucunda ileride Street Fighter’a da Fire Fire temalı bir etkinlik, kostüm ya da oynanabilir karakter gelir mi bilemiyoruz. Süreç içerisinde bekleyip göreceğiz.

Capcom işbirliği ile Street Fighter V içeriklerinin Free Fire'a gelmesi oyuncuları sevindirecektir. Free Fire daha öncesinde çok çeşitli etkinlikler ile oyuncularını sevindirmiş, farklı bir deneyim sunmaya çalışmıştı. 

Etkinlik ile alakalı bildiklerimiz bu kadardı. Bunun gibi içeriklere anında ulaşmak için PlaySultan’ı takipte kalmayı unutmayın.
 

PlaySultan güvencesi ile Free Fire Elmas satın almak için buraya tıklamanız yeterlidir.

  • E. Tarihi : 05.07.2021 15:57
  • Okunma : 64