Haberler » Valorant Haberleri » Valorantın Yeni Ajanı Sızdırıldı. İşte Karşınızda KAY/0

Valorantın Yeni Ajanı Sızdırıldı. İşte Karşınızda KAY/0 | PlaySultan

Valorant'ın Yeni Ajanı Sızdırıldı. İşte Karşınızda "KAY/0"

Valorant ile alakalı uzun bir zamandır dedikoduları dolaşan ve beklenen yeni ajan haberi sızdırıldı. Daha önce pek çok kez Valorant ile alakalı sızıntıları paylaşan ve çoğu kez doğru çıkan bu sızıntıların kaynağı olan Twitter hesabı Mike - Valorant Leaks & Info, Valorant’ın 17. ajanı olan “KAY/0” kod adlı karakteri de sızdırdı.

PlaySultan

Valorant Atış Serbest Nedir?

Yeni sızdırılan ajan ile ilgili en büyük tahminlerden birisi, diğer oyuncu ajanlarının yeteneklerini etkisiz hale getirebilecek bir yeteneğinin bulunması. Pek çok oyundan tanıdığımız bu yetenek etkisizleştirme özelliği “KAY/0” kod adlı ajanın en önemli silahı olacak. Oldukça iyi gözüken ajanımızın bir robot olduğu ve elektriksel bir gücü olduğu görülüyor. Suratındaki geniş ekrandaki simgenin ise her görüntüde farklı olması da dikkat çekici. Acaba yeteneklerini kullanmadan önce yüzündeki ekrandan uyarı mı verecek? Bu gibi detaylar henüz belli değil. Önümüzdeki haftalar içerisinde ise Yapımcı Riot Games tarafından resmi açıklama ile tanıtılacağı düşünülüyor. Bekleyip göreceğiz.

Karakterin henüz arka plan geçmişi hakkında da bir bilgi malesef bulunmuyor. Riot Games artık hem League of Legends’da hem de Valorant’da karakterlerinin arka planına çok önem veriyor ve her fırsatta karakterlerinin arkasını doldurmaya özen gösteriyor. Halihazırda Robot olan karakterimiz öncesinde insan mıydı yoksa bir kişi tarafından mı üretildi? Bunun gibi detaylar henüz açıklanmadı. 17. karakterimiz ile alakalı ileride yeni bir sızıntı olursa ya da resmi duyurusu yapılırsa PlaySultan olarak sizlere aktaracağız.

Yeni Valorant Battle Pass Bıçağı Sızdırıldı

Valorant’ın 17. ajanı olan “KAY/0” kod adlı karakteri sızdıran aynı hesap Mike - Valorant Leaks & Info, Battle Pass ödülü olan bu bıçağı da bizlere gösterdi.

PlaySultan
Oldukça güzel gözüken bu bıçağa sahip olmak için eminiz ki pek çok oyuncu, Valorant Battle Pass satın alacaktır. 

Valorant Crosshair ve Sensivity Ayarları

Yeni sızdırılan ajan ve Battle Pass ödülü hakkında bildiklerimiz bu kadardı. Valorant’ın 3. bölümü ile birlikte geleceği düşünülen bu sızıntılar ile alakalı bildiklerimiz bu kadardı. Bunun gibi haberlere erişmek için PlaySultan’ı takipte kalmaya devam edin. 

PlaySultan güvencesi ile Valorant Battle Pass ve Valorant Point VP satın almak için buraya tıklamanız yeterli.

  • E. Tarihi : 17.06.2021 11:40
  • Okunma : 35

İlgili Ürünler

%15 Valorant 1.250 VP Satın Al - Valorant 1.250 VP Fiyatları | PlaySultan
Valorant 1250 VP
75,00 ₺ 63,75 ₺
%15 Valorant Battle Pass Satın Al - Valorant Battle Pass Fiyatları | PlaySultan
Valorant Battle Pass
75,00 ₺ 63,75 ₺
%15 Valorant 8.400 VP Satın Al - Valorant 8.400 VP Fiyatları | PlaySultan
Valorant 8400 VP
492,00 ₺ 418,20 ₺