{{ $item.name }}

GTA VI Ne Zaman Çıkacak?

Bildiğimiz üzere oyuncular ve yayıncıların birçoğu geçtiğimiz 2019 yılı içerisinde Grand Theft Auto serisinden GTA VI’nın ne zaman çıkacağına dair bir açıklama bekliyordu. Ancak oyunun yapımcı şirketi olan Rockstar Games tarafından beklenilen açıklamalar gelmedi. Peki GTA VI ne zaman çıkacak?

GTA VI Ne Zaman Çıkacak?

 Geçtiğimiz yılda şüphesiz en çok konuşulan oyunlardan birisi Red Dead Redemption 2 oldu.

GTA V serisinden sonra oyuncular Rockstar Games’den büyük beklenti içerisindeydiler. Ancak Rockstar oyunun görevlerinin gereksiz aşırı zor olduğu konusunda çok fazla geri dönüş aldı. Durumun böyle olması ile birlikte iddialara göre GTA VI görevleri yeniden düzenlemeye gidecek. Hal böyle olunca oyunun çıkış tarihi biraz daha ertelenecekmiş gibi görünüyor.

PlaySultan

GTA VI İçin Yeni Sızıntılar Mı Var?

 Gezegendeki tüm oyuncuların hayatlarında en az bir kez oynadıkları oyun olan Grand Theft Auto’nun günümüze kadar en çok merak edilen serisi GTA VI için yeni bazı sızıntılar ortaya çıktı. Bunun öncesinde birçok iddia ortaya atıldı ancak çoğunun sahte olması oyun dünyasını hayal kırıklığına uğrattı. Ancak yapılan son sızıntı bu güne kadar yapılanların en güçlüsü. Bu iddiayı ortaya atan kişi ifadelerinde GTA VI’nın yazılımsal testlerinde çalıştığını söylüyor. Ve oyun piyasasına yaptığı sızıntılar, anında dünyanın en büyük forumlarından biri olan ‘Reddit’ üzerinden kaldırıldı.

PlaySultan

GTA VI Hangi Haritada Geçecek? Yapılan Sızıntı Ne Üzerine?

 6 Sene önce piyasaya sürülen ve günümüzde aktif olarak oynanılan GTA V’in haritası birçoğumuza göre oldukça geniş ve büyük. Ancak iddia sahibinin açıklamalarında GTA V haritası GTA VI’nın haritasının yanında ‘çocuk parkı’ olarak görüneceğini iddia etti. Daha önce ortaya atılan bilgiler haritanın Vice City olacağı yönündeydi. Ancak yeni ortaya çıkan sızıntıda GTA VI’da alışılmışın dışına çıkılarak 1 değil 2 büyük şehirde geçeceği bilgisi verildi. Bildiğiniz üzere GTA V serisinde çoklu karakter modunu ilk kez gözlemlemiş ve beğenmiştik. Dikkat çeken farklı bir özellik ise GTA IV da buna benzer bir sistem olacak. Ancak konuyu ilgi çekici kılan nokta bu karakterler kardeş olabilirler. Anlaşılan GTA VI’da bizleri çok uzun ve sürükleyici bir macera bekliyor.

 Henüz GTA V deneme şansınız olmadıysa güvenilir ve en uygun fiyatlardan PlaySultan üzerinden 7/24 satın alabilirsiniz.