{{ $item.name }}

GTA5 Grand Theft Auto V

PlaySultan

Grand Theft Auto V, Grand Theft Auto V, Rockstar North tarafından geliştirilen ve Rockstar Games tarafından yayımlanan açık uçlu aksiyon-macera tarzı video oyunu. Grand Theft Auto serisinin beşinci oyunudur.

İlk piyasaya sürülme tarihi: 17 Eylül 2013
Yayıncı: Rockstar Games
Ödüller: VGX Yılın Oyunu Ödülü
Geliştiriciler: Rockstar Games, Rockstar North
Platformlar: PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One, Xbox 360, Microsoft Windows

Uzun yıllar yeni serileri ile her zaman zirvede olmayı hak eden oyunun 5. Serisi oyun sevenleri oldukça heyecanlandırdı. Gerek tasarımı olsun gerekse gerçekçi görüntüsü ile beklentileri fazlaca karşılamayı başardı. GTA ile serüvenine başlamasından itibaren sevilmeyi hep bilmiştir. Sürekli yeniliklerle yeni serilerini çıkarması da güncelliğini korumasında büyük etken olmuştur. GTA5 Grand Theft Auto V tüm zamanların en iyi oyunları arasına girmeyi de başarmıştır. Hem görselliği ile hem de oyun içi görevler ile takipçilerini cezbetmeyi de bilmiştir. Bilindiğin aksine her türlü etkeni sonuna kadar yaşayabileceğiniz türden bir oyun karşınızda. GTA5 PC versiyonunda ki kaliteli görüntüsü ile istekleri tam manası ile karşılıyor. Suçlarla dolu oyunun içerisinde sizden istenilenleri yaptığınız sürece oyunda ilerleme kat edebilirsiniz. Verilen görevlerde heyecanı oldukça yükseltiyor. Zamanında müdahale etmeniz ve sorunsuzca görevleri bitirmeniz de son derece önemlidir. Bunları yaparken yakalanmasanız sizin için çok iyi olacaktır.

GTA5 Grand Theft Auto V Ne Tür Yenilikler Var?

Her zaman gelişime açık olan oyunda farklı haritalarla oyunda bambaşka tecrübeler yaşayabilirsiniz. Görevlerin zaman içerisinde zorlaşması da sizin oyuna karşı bağınızı da artırıyor. Yeni ayarlamalar ile istediğiniz düzeyi kendi isteklerinize göre ayarlayabilirsiniz. Görünümde ki muhteşemliği en iyi şekilde sağlayıp sizde en doğru şekilde zaman geçirebilirsiniz. Serüven bu kez size farklı suç dünyasına taşıyacaktır. GTA5 geliştirilmiş hali ile sizleri fazlası ile memnun edecektir. Sektörde ne kadar doğru yatırımların yapıldığını da oyuncularına göstermeyi bilmiştir. GTA5 Grand Theft Auto V sizi heyecan dolu dünyasında her zaman keyif verecek niteliktedir. Yenilikler arasında farklı görüntü kalitesini artıran etkenler bulunması da farklılıkların üst seviyede olduğunu gösteriyor. Oyun içi farklı versiyonların da olması istediğiniz bölümleri oynayabilmeniz de önemli bir yere sahip. Size deneyimlerimiz ile bir bağlantı kurmanıza da katkı sağlamaktadır.

GTA5 Özellikleri

Müzikleri ile her zaman dikkat çeken GTA5 size her bölüm ve göreve göre müzik vererek heyecana ciddi katkılar sunmaktadır. Kamera kullanımı ile ilgili de hem yavaş hem de hızlı modunu size sunmaktadır. Böyle bir özellik sayesinde hangi hali hoşunuza giderse onu kullanabilirsiniz. Hızlı araçların yanı sıra sizlere klasik araç seçeneklerini de sunuyor. Çok geniş bir araç yelpazesi olması da eğlenceyi katlayan faktörlerdendir. Silah kullanımı konusunda da yeni versiyonlar sunması deneyiminizi farklılaştırmaktadır. GTA5 Grand Theft Auto V diğer serilerde ki eksikleri tam olarak karşılıyor. Hayalinizde haritaları size sunarak çok daha fazla enerji veriyor. Hızlı oyun olmasından dolayı da kontrol gücünüz her daim size katkı sağlayacaktır. Görevleri yaparken de yeni özellikleri kullanmak eğlenceli olacak. Görevlerin dışında da istediğiniz şehirde keyfinize göre gezintiye çıkarak rahatlayabilirsiniz. İstediğiniz düzeyi yakalayan ve çok geliştirilmiş olmasının avantajlarını da bünyesinde bulundurmaktadır.

Ürün bulunamadı!
ÜRÜNSTOKADETTUTAR{{ rewardPointAlias }}İŞLEM
{{ item.name }}
{{ item.discountRate }} İNDİRİMLİ
{{ item.stockMessage }}
{{ item.oldPriceValue * (item.quantity ? item.quantity : 1) | currency: currencySymbol }}
{{ item.priceValue * (item.quantity ? item.quantity : 1) | currency: currencySymbol }}
{{ item.customProperties.rewardPoint * (item.quantity ? item.quantity : 1) }} {{ (item.customProperties.rewardPointValue * (item.quantity ? item.quantity : 1)) | currency: currencySymbol }}

"{{ attribute.name }}" boş olamaz! "{{ attribute.name }}" geçersiz!
{{ $select.selected.name }}
İlan bulunamadı!

Yorumlar

İlk yorumu sen yaz

Bu ürünle ilgili fikirlerini diğer kullanıcılarla paylaş.

TOPLAM KAYIT : {{ totalItems }} - TOPLAM SAYFA : {{ totalPages }}