{{ $item.name }}

Grand Theft Auto V Nasıl Satın Alınır? Fiyatı Nedir?

En popüler bilgisayar oyunları arasında yer alan GTA, beşinci oyunu ile de hayli beğeni topluyor. GTA V, açık uçlu bir aksiyon ve macera oyunu olarak da tanımlanabilir.

En popüler bilgisayar oyunları arasında yer alan GTA, beşinci oyunu ile de hayli beğeni topluyor. GTA V, açık uçlu bir aksiyon ve macera oyunu olarak da tanımlanabilir. Oyuna ismini veren tabir olarak bilinen Grand Theft Auto V ise büyük araba hırsızlığı 5 manasına geliyor. 17 Eylül 2013 tarihinde ilk defa piyasaya sürülmüş olan oyun, halen daha heyecanlandıran özelliği ve beğenileri toplayan grafiklerinden en ufak bir taviz dahi vermiyor. Bunun yanı sıra oyunda yer alan sürükleyici bölümler de oyunseverlerin takdirini fazlasıyla kazanmış durumda. Ancak pek çok oyunsever, bu oyunu en güvenilir ve orijinal şekilde nereden alacağını düşünüyor. Playsultan.com olarak bizler bu arayışa bir son veriyoruz.

Makul Fiyata Orijinal Oyun Ayrıcalığı

Sitemizde Grand Theft Auto V oyununu piyasadaki en makul fiyatlar üzerinden müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz. Bunun yanı sıra yüzde yirmi iki özel indirimli fiyatımız ile de hem müşterilerimizin memnuniyetini hem de bütçelerini düşünüyoruz. Oyunun şu andaki kampanyalı fiyatı ise 131,82 ₺ olarak belirlenmiştir. Güvenli bir şekilde satın almadan sonra oyunseverler rahatlıkla bilgisayarlarına bu oyunu indirip anında oynamaya başlayabiliyorlar. Orijinal bir oyun satın aldıklarından dolayı ne yasal ne de teknik açıdan en ufak bir sorunla dahi karşı karşıya kalıyorlar. Aynı zamanda oyunun satın alma sayfasında daha önceden makul fiyatlara satın almış olan oyunseverlerin yorumlarına ve puanlamalarına da ulaşmak mümkün. Aynı zamanda belirtmek isteriz ki sitemizden satın aldığınız her ürün için bonus puanlar da kazanıyor ve bunları harcamalarınızda kullanabiliyorsunuz.

PlaySultan

Oyun Nasıl Teslim Edilecektir?

Öncelikli olarak bu oyun doğrudan site üzerinden satın alınmayacaktır. Ödeme yapıldıktan sonra steam üzerinden arkadaşlık isteği satın alan müşteriye gönderilecektir. Bu isteğin kabul edilmesinin ardından da oyun steam gift olarak sunulacaktır. Bu nedenle ürün sepete eklenirken, steam linkinin de belirtilmesi lazımdır.

Hızlı ve Güvenilir Teslimat

Bu oyunun steam gift olarak gönderilmesi hem hızlı teslimat anlamına gelecek hem de oyuncunun son derece güvenli bir şekilde oyunu indirebilmesini sağlayacaktır. Öte yandan daha öncesinde pek çok oyuncu da bu yöntemle sitemiz üzerinden pek çok oyun satın aldığından dolayı güvenilir olduğuna şüphe yoktur. PlaySultan sitemizden Grand Theft Auto V oyununu satın alabilirsiniz.