{{ $item.name }}

GoG Yaz İndirimleri Başladı!

Polonya asıllı video oyun dağıtımcısı ve yapımcısı CD Projekt'in oluşturduğu bir dijital oyun pazarı olan GoG (Good old Games) yaz indirimlerini başlattı sizler için seçtiğimiz en uygun fiyatlı hem eski hem yeni oyunlardan oluşan bu listeye göz atmanızı şiddetle tavsiye ederiz.

GoG Yaz İndirimleri Başladı!

PlaySultan

Haziran ayına ve dolayısıyla yaz mevsimine girdiğimizden ötürü birçok oyun satış platformu peşi sıra indirimleri ile bizlerin cüzdanlarını boşaltmaya and içmiş durumda. İrili ufaklı Steam indirimleri ile beraber Epic Games Mega İndirimleri Başlattı ve halen devam etmekte olan bu indirimle beraber GoG ile beraber bir yeni indirim furyası daha eklendi. GoG’un yaz indirimleri başladı ve biz de sizler için minik bir liste hazırladık. GoG henüz Türk Lirası ile hizmet vermiyor ama dolar kuru (1 ABD Doları şu an 8,41 Türk Lirası) sizi korkutmasın çünkü sizler için en uygun fiyatlı ve fiyat / performans oyunlarını listemize aldık. Listemiz şu şekilde:

Sleeping Dogs: Definitive Edition

PlaySultan

Eğer GTA benzeri bir açık dünya oyunu arıyorsanız ve doğu teması ile birlikte olması sizin için güzel bir artıysa, Sleeping Dogs sizin için müthiş bir oyun olacaktır. GTA’nın aksine oldukça iyi yakın dövüş mekanikleri de bulunduran Sleeping Dogs, üzerinden 7 yıl geçse de hala iyi gözüken ve GTA benzeri oynanışı ve açık dünyası ile sizlere saatlerce iyi vakit geçirecektir. 

Sleeping Dogs: Definitive Edition %85 indirim ile 2.99 Dolar (25,25 TL)

Shadow Tactics: Blades of the Shogun

PlaySultan1615 yılında Japonya’da geçen oyun, yönetimi ele geçiren yeni bir Shogun’un barışı sağlaması ve bu davada rol oynaması için 5 suikastçi topluyor. Gizlilik ve taktiksel strateji gerektiren bu ninja oyunu ilginizi çekiyorsa eğer kesinlikle oynamalısınız.

Shadow Tactics: Blades of the Shogun %90 indirim ile 3.99 Dolar (34,24 TL)

Darksiders Blades & Whip Franchise Pack

PlaySultanİçindeki oyunlar:
Darksiders Warmastered Edition

Darksiders II Deathinitive Edition

Darksiders II Deathinitive Edition Soundtrack

Darksiders III Deluxe Edition

Yayıncısı THQ Nordic’in underrated diye tabir edebileceğimiz Hack’n’Slash oyunu olan Darksiders serisinin ilk 3 oyununu içerisinde bulunduran bu paket ayrıca ilk 2 oyunun yenilenmiş versiyonlarını bünyesinde bulunduruyor. Her bir oyununun ortalama bitirme süresini 20 saat olarak kabul edersek toplamda 60 saat üzeri bir tecrübe sizleri bekliyor.

Darksiders Blades & Whip Franchise Pack %75 indirim ile 24.99 Dolar (214,82 TL)

Metal Gear Solid

PlaySultanGoG esasında bizlere eski oyunları güzel bir şekilde sunması ile öne çıkan bir platform olduğundan ötürü listemize eski klasikleri almazsak olmazdı. Metal Gear Solid ise oyun dünyasına yön vermiş bir klasiktir. PC’de yeterince MGS oyunu olmadığını da hesaba katarsak ve bu oyunu başka bir legal platformda bulmamız mümkün olmadığından GoG üzerinden almak en mantıklısı gibi duruyor. PlayStation 1 in en çok satan oyunlarından biri olan Metal Gear Solid’i zamanında konsolunuz olmadığı için oynayamadıysanız şimdi tam zamanı.

Metal Gear Solid %20 indirim ile 7.99 Dolar (67,32 TL)

Mortal Kombat 1+2+3

PlaySultanBir diğer klasik ise Mortal Kombat. İlk 3 oyunu içinde bulunduran paket, nostalji yapmak isteyenleri uygun fiyatı ile mest edecektir. 

Mortal Kombat 1+2+3 %75 indirim ile 1.49 Dolar (12,56 TL)

Sizler için hazırladığımız liste bu şekildeydi. 28 Haziran 2021 tarihine kadar sürecek bu indirimlerin tamamına buradan ulaşabilirsiniz.

Bunun gibi haberlere anında erişebilmek için PlaySultan’ı takipte kalın.