{{ $item.name }}

GamePlus Bu Gece Tekrar Satışa Çıkıyor

15 Mart 2021 tarihinden itibaren ülkemizde GamePlus ismi ile satışa çıkan NVIDIA’nın GeForce Now hizmeti, olaylı çıkışının ardından kısa bir süre içerisinde sınırlı sayıdaki bütün paketlerini tüketmişti. Bu gece tekrardan satışa sunulacağını duyuran GamePlus, oyuncuları acele etmeye davet ediyor. GeForce Now saat kaçta satışa açılacak? Kaç adet paket satışa sunulacak? Detaylar haberimizde.

GamePlus Bu Gece Tekrar Satışa Çıkıyor

PlaySultan

Bugün daha önce kayıt yapmış kullanıcılarına SMS yolu ile haber veren GamePlus, sınırlı sayıdaki premium paketini bu gece saat 00:01 (1 Haziran 2021) itibari ile satışa sunacağını duyurdu. Eğer GeForce Now deneyimine sahip olmak istiyorsanız alarmlarınızı kurmalı ve satın almak için acele etmelisiniz. Kaç adet premium paket satılacağı ve satışın ne zaman biteceği hakkında henüz bir bilgi verilmedi. GeForce Now fiyat konusunda Türk kullanıcılarını biraz üzse de tüm Dünya'da fiyatına zam yaptığı için yine en uygun fiyatlı hizmeti bizler kullanıyoruz.

PlaySultan

GeForce Now Nedir? GamePlus Nedir?

GeForce Now, NVIDIA’nın geliştirdiği ve tüm Dünya’da hizmet veren bir bulut oyun teknolojisi. Güçlü ve stabil bir internet bağlantısı ile donanıma ihtiyaç duymadan, desteklenen oyunlardan, halihazırda satın aldığınız oyunları oynamanıza imkan veren bir stream servisidir.

GeForce Now deneyimlerimiz

GamePlus ise bu sistemin Türkiye’de hizmet verdiği versiyonu. Türkiye’deki sunucuları kullanmamıza imkan sağlayan GamePlus, Türk oyuncular için daha stabil ve düşük gecikmeli bir oyun deneyimi sunmak için hizmet veriyor.

PlaySultan

GeForce Now Oyun Kütüphanesini Genişletmeye Devam Ediyor

Bu sistemin yer yer yetersiz olduğu zamanlardan biri de oynamak istediğiniz oyunun bu serviste bulunmamasıdır. Oynamak istediğiniz oyunun desteklenip desteklenmediğini önce GeForce Now kütüphanesinden kontrol etmelisiniz. 

Geçtiğimiz günlerde bünyesine 22 oyun daha ekleyen GeForce Now, gün geçtikçe kütüphanesini genişletmeye devam ediyor. İşte eklenen oyunların tam listesi: 

Biomutant (Steam ve Epic Games Store’da)

King of Seas (Steam)

Maneater (Steam)

Imagine Earth (Steam)

Warhammer Age of Sigmar: Storm Ground (Steam)

Bad North (Epic Games Store)

Black Desert Online for Turkey (Pearl Abyss)

Breathedge (Steam ve Epic Games Store)

Bullet Girls Phantasia (Steam)

Cyber Hook (Steam)

Deathsmiles (Steam)

Enlisted (Native Launcher)

Kill It With Fire (Steam)

Last Epoch (Steam)

The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel III (Epic Games Store)

Monopoly Plus (Ubisoft Connect)

Necromunda: Underhive Wars (Steam)

Redout: Enhanced Edition (Steam)

Saviors of Sapphire Wings / Stranger of Sword City Revisited (Steam)

Shadowrun: Dragonfall – Director’s Cut (Steam)

Trainz Railroad Simulator 2019 (Steam)

Valiant Hearts: The Great War (Ubisoft Connect)

GeForce Now kayıt için buraya tıklayınız.

GeForce Now indirmek için buraya tıklayınız.
 

Oyun dünyasının geleceği olan bulut oyun sistemini henüz deneyimlemediyseniz bu fırsatı kaçırmayın. Bunun gibi haberlere erişmek için PlaySultan’ı takip etmeyi unutmayın.