{{ $item.name }}

Fortnite Oyununda İlginizi Çekecek Yeni İçerikler

Fortnite Oyununda İlginizi Çekecek Yeni İçerikler
Ekran başında oynanan oyunlara her geçen gün bir yenisi ekleniyor. Günümüzde PC üzerinden oynanan oyunlar birçok yetişkinin bile ilgisini çekiyor.

Ekran başında oynanan oyunlara her geçen gün bir yenisi ekleniyor. Günümüzde PC üzerinden oynanan oyunlar birçok yetişkinin bile ilgisini çekiyor. Oyunlarımızdaki yeni güncellemeler tam da size göre.

Battle Royal’de öncelikle çatışmalarınızda kullanabileceğiniz bu tüfeği size tanıtmak isteriz. Yakın mesafede oluşan tüm çatışmalarınızda hedefinizi tam on ikiden vurabilme imkanına sahip olacaksınız. Aynı zamanda pompalı tüfekler, roketler ile yine yakın mesafe atışlarınız için muhteşem bir deneyime sahip oluyorsunuz. Bölgedeki eşyaların korunması bu tüfekler sayesinde kaçınılmaz oluyor.PlaySultan

Oyunda Neler Mevcut

Kreatif bölümde, zemin çeşitleri oldukça farklılaştırıldı. Yeni güncellemede dört adet farklı ve yeni zemin çeşidi ekleniyor. Önceki oyunlarda bulunan çimenli zemine artık uzun çimen ekleyebiliyorsunuz.

Bunların haricinde çimen ve kum zemin, dalgalı kum ve kum zemin, kar ve çakıl zemin galeri çeşitleri de mevcut Oyununuza istediğiniz desende zevkinize uygun olan zemini tasarlayabiliyorsunuz.

Oyunda aynı zamanda çeşitli ışıklandırmalara sahip halka galerisi ve maden galerisi seçeneği de mevcut. İstediğiniz alana aksesuar olarak kapı ekleyebiliyorsunuz bu da yeni güncellemenin bir diğer avantajı. Bunun haricinde aksesuarlara meraklıysanız kapı ile birlikte duvar galerisi de ekleniyor. İstediğiniz desende duvar seçeneğini de ekleyebiliyorsunuz.

Daha Eğlenceli Mod

Dünyayı Kurtar Fortnıte, öncelikle Fosıl Southie isminde yeni bir karakter ekleniyor. Bu dinozor kahramanı oyunu daha da eğlenceli bir hale getiriyor. Oyuna başladığınızda ilk olarak lanetli görünüyorsunuz ve laneti kaldırmak için mutlaka antik heykelleri aktif hale getirmelisiniz. Lanet size zamanla büyük bir hasar verebiliyor. O yüzden bir an önce kaldırmalısınız. Ayrıca kaldırdığınız bir lanet bir süre sonra size geri dönebiliyor. Bu sebeple çok dikkatli olmalısınız.

Yeni eklenen bu Fosil Southie kahramanı ile eğlenceye doyamayacaksınız. Oyunda iki türlü avantaj paketi mevcut, standart avantaj ve komutan avantajı. Standart avantajda dinozorun güzü tükendiğinde 4 enerji kazanabiliyor. Komutan avantajında ise dinozorun gücü tükendiğin de 12 enerji kazanabiliyorsunuz. 30 Mayıs 03.00 itibari ile bu içeriği etkinlik mağazasında bulabilirsiniz.

İnternet üzerinde birçok oyun sitesi mevcut. PlaySultan üzerinden Fortnite V-Papel ucuz fiyatlara satın alabilirsiniz.