Oyunlar » Fortnite VPapel

Fortnite VPapel

Fortnite VPapel

Fortnite, gün geçtikçe daha fazla duyduğumuz, son zamanların en çok tercih edilen dijital oyunlarından biri. Oyun PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch, Windows ve Mac’te oynanabilen bir “hayatta kalma” aksiyon oyunu olarak karşımıza çıkıyor

Fortnite, Epic Games ve People Can Fly tarafından geliştirilen, Epic Games tarafından 25 Temmuz 2017'de yayınlanan nişancı oyunudur.

Oyun, 4 kişiye kadar eşili oynayışa sahip bir görev yapma oyunudur. Oyun, aynı oyun motoruna sahip Save The World, Fortnite Battle Royale (Hayatta Kalma) ve Kreatif adında üç oyun modunu içerir.

Eylül 2017'de yayınlanan hayatta kalma modu sonrası oyunun popülerliği artmıştır.

Fortnite sadece bir Battle Royal (BR) oyunu değil, oyuncuların dört kişiye kadar takım kurup sayısız görev yapabildiği bir oyundur.25 Temmuz 2017 tarihinde PC, PS4 ve Xbox One için satışa sunulmuştur. Oyunun yalnızca Battle Royal bölümü ücretsiz olarak oynanabilmektedir.

Fortnite, Save the World bölümü, ister tek oyunculu ister dört kişilik gruplar halinde oynanabilen, zombi benzeri yaratıkların yok edilmeye çalışıldığı bir bölümdür. Oyundaki genel amaç, her görevde rastgele oluşturulan haritalarda hem kaynak toplamak, hem görevin gerektirdiği yapıyı inşa etmek, hem de düşman saldırılarına karşı koymaktır. Fortnite’ın Battle Royale moduna göre Save the World modu çok daha zengin içeriğe sahiptir.

Fortnite Battle Royale bölümü için inşa özelliğinin olması oyunu diğer oyunlardan ayırmaktadır. İnşa özelliği sayesinde oyuncu kendini koruyabileceği, saklanabileceği kaleler bile yapabilmektedir.

Ayrıca, Fortnite Battle Pass isimli bir bölümü de bulunmaktadır. Bu bölümde ise karakterler, karakterlerinize şekil verebileceğiniz bölümler ve bu karakterlere özgü yürüme, koşma, dans etme gibi özellikler eklenebilmektedir. Battle Pass bölümünün küçük bir kısmına hemen erişilebiliyorken büyük kısmına erişebilmek için günlük görevleri yaparak elde edilen yıldızlar ile açılabilmektedir.


 1. 1. www.epicgames.com/fortnite adresine git ve Epic Games hesabına giriş yap.
 2. 2. Sağ üst köşedeki adının üzerine gel ve sonra V-Papel Kartı'na tıkla
  3. Kartı kullanmak için Başlayalım'a tıkla.
  4. V-Papel kartının arkasını kazı ve PIN kodunu gir.
  5. İlerle'ye tıkla.
 3. 6. V-Papel Kartını kullanmak istediğin platformu seç ve İlerle'ye tıkla.
  Not: Kartı kullanmak istediğin platformu göremiyorsan doğru Epic Games hesabında oturum açtığından emin ol
 4. 7.Detayları incele ve Epic hesabının, cihazının ve yeni bakiyenin doğru olduğundan emin olduktan sonra Onayla'ya tıkla.

                                                                 RAZER DENOMLARI İÇİN

Fortnite hesabınızda üst menüden V-PAPEL seçeneğine tıklayın. Açılan sayfada yüklemek istediğiniz tutarı seçin. Satın Al butonuna tıklayın. Ödeme yöntemlerinden "Razer Gold Wallet" seçin ve "Sipariş Ver" butonuna tıklayın. Yönlendirilen Razer Gold sayfasında işlemleri tamamlayın.

Epic Games launcherını çalıştırıp üyeliğinize giriş yapınız. Sağ üstten kod kullan diyiniz. 

Kodunuz aktif edildi  . Keyifi alışverişler dileriz.

 • İşlemci Core i5 2.8GHz.
 • RAM: 8 GB RAM.
 • Depolama Alanı: 16 GB Boş Alan.
 • Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 660/ AMD Radeon HD 7870 or equivalent video card with dedicated memory of 2GB or higher vRAM.
 • İşletim Sistemi: Vindows 7, 8.
 • DirectX: Sürüm 11.