{{ $item.name }}

Fifa 21 İnceleme

Fifa 21 hakkında merak edilenler, yeni eklenen özellikler, Fifa 20'ye kıyasla nasıl olduğu, bizce alınmalı mı yoksa alınmamalı mı gibi bilgileri içeren bu detaylı makalemizi okuyarak Fifa 21 hakkında bilgi edinebilirsiniz.

                                               

                                                      PlaySultan

FİFA 21 İNCELEMESİ VE ÖZELLİKLERİ

Merhaba PlaySultan ailesi, bu yazımızda sizlere Fifa 21 hakkında düşündüklerimiz ve başlıca özelliklerinden bahsedeceğiz. Ayrıca en uygun fiyatlarla FİFA 21 key satın almak için buraya tıklayabilirsiniz. Keyifli okumalar dileriz. 

Oyun bu senede "Frostbite" oyun motoruyla piyasaya sürüldü. Önceki oyunlarda hali hazırda iyi olan grafikler bu oyunda da muhteşem gözükmekte.

Arayüz Tasarımı

Arayüz önceki oyunlarla aynı sayılabilir ancak göze çarpan en büyük fark renk teması. EA Sports, FİFA 21 için mor renk temasını seçmeyi tercih etmiş. Bizce yakışmış.

                                                         

                                                           PlaySultan

Daha Çevik Dribling Özelliği

Çevik Dribling özelliği, FIFA 21’de top kontrolü sağlamanın yeni ve gelişmiş bir yolu. Günümüzdeki en büyük driblingcilerden esinlenen Çevik Dribling özelliği, topu iki ayak arasında hızlıca hareket ettirme imkanı vererek dribling yapan oyuncuların defans oyuncularından hızlıca kurtulmasını ve hızlı ayak hareketlerini kullanarak defans oyuncularını şaşırtıp müdahalelerde zaman kaybetmelerine neden olarak alan yaratmalarına yardımcı oluyor. Fifa 21'e eklenen bu yeni özellikle birlikte çok daha hızlı ve keyifli çalımlar atabileceksiniz.

                                                          PlaySultan

Bilgisayara Karşı Oynamak Artık Daha da Zor!

FIFA 21’e Kariyer Modu’nda ve FUT Takım Karşılaşmalarında bilgisayar yapay zekasına karşı oynadığında daha rekabetçi hale getirmek için tasarlanan, Rekabetçi Mod adlı yeni bir ayar eklendi. Efsanevi veya Seçkin zorluklar seçildiğinde, yeni bir mücadele arayışında olan oyuncular için bu modu etkinleştirme seçeneği sunulacak. Bu mod bilgisayara karşı oynadığınız, Efsanevi ve Seçkin zorluk seçeneklerinin bulunduğu herhangi bir modda kullanılabilmekte.

                                                             PlaySultan

SONUÇ = 

Bizce bu oyun olmuş. Geçen seneki oyuna göre devasa farklılıklar olmasa da yeni gelen özellikler ve güncel kadroyla oynamak çok daha keyifli oluyor. Bizim size önerimiz eğer daha önceden bir FİFA hayranıysanız veya FİFA serisine yeni başlayacaksanız bu oyunu kesinlikle almalısınız. Başka makalelerimizde görüşmek üzere, hoşça kalın :)


En Uygun Fiyatlarla FİFA 21 Satın Almak İçin Buraya Tıklayın