{{ $item.name }}

FIFA 20 ULTIMATE TEAM (FUT) Nedir? Nasıl Oynanır?

FIFA 20 ULTIMATE TEAM (FUT) Nedir? Nasıl Oynanır?
Fifa 20 Ultimate Team, aslında birçok oyuncunun oyunu alma nedenlerinden birisidir. Kendi takımınızı kurup, oyuncularınızı geliştirip diğer oyuncular ile mücadele ettiğiniz oyunun kendisi ile birlikte gelen bir mod seçeneğidir.

FIFA 20 ULTIMATE TEAM (FUT) Nedir? Nasıl Oynanır? 

  FIFA 20 Ultimate Team, aslında birçok oyuncunun oyunu alma nedenlerinden birisidir. Kendi takımınızı kurup, oyuncularınızı geliştirip diğer oyuncular ile mücadele ettiğiniz oyunun kendisi ile birlikte gelen bir mod seçeneğidir. 

 İnsanlar üzerinde RPG oyunlar her zaman bağımlılık yapmıştır.  Karakterini geliştirmek, onu diğer oyuncuların karakterlerinden üstün hale getirmek ve onunla bütünleşmek bir tutku haline gelmiştir. FUT aslında bir RPG oyun modudur. Bu oyun modunda takımınızı daha üst liglere taşımalı ve daha önemli eşyalar ve futbolcular kazanmalısınız.  

Nasıl Takımımı Geliştiririm ? 

  FUT’a başladığınız anda size oyun otomatik olarak bir kadro oluşturur. İleri seviyelerde bu kadronuza yeni oyuncular eklemeli ve sürekli maçlar yapmalısınız. Yaptığınız maçlara ve oyun içerisinde sergilediğiniz performansa bağlı olarak FIFA Coın kazanabilirsiniz. Kazanmış olduğunuz FIFA Coinler ile çeşitli paketler açarak birbirinden farklı güçte ve mevkide futbolcular elde edebilirsiniz. Bu kısım biraz şansınıza kalmış.  

FUT’ta Paket Nasıl Kazanılır? 

  Daha önce de bahsettiğimiz gibi paketleri FIFA Coın kazanarak satın alabilirsiniz. Peki bunun başka bir yöntemi yok mu?  

  Elbette ki var. Oyuna para yatırarak bu paketleri satın alıp kendinizi geliştirebilirsiniz. Ancak bu yöntem sizi belli bir seviyeye kadar götürecektir. Çünkü oynadığınız oyun içi performansınız iyi olmadıktan sonra futbolcularınızın iyi olması bir yerden sonra yeterli gelmeyecektir. Bunun yerine Squad Battles ve Rivals’ ta mücadele ederek elde ettiğiniz paket ödülleri ile takımınızı güçlendirmeye gitmeniz sizi hem daha iyi bir oyuncu yapacak hem de kadronuzu geliştirmenizde büyük rol oynayacaktır. 

  FIFA 20 ve FIFA 20 Ultimate Team (FUT) keyfinden en uygun ve en ucuz biçimde faydalanmak istiyorsanız  Playsultan üzerinden  7/24 hizmet alabilir ve alışveriş yapabilirsiniz.