{{ $item.name }}

Farming Simulator 19

PlaySultan

Giants Software tarafından geliştirilen Farming Simulator 19, seni modern çağ çiftçisinin zorlayıcı dünyasına davet ediyor. Hayvan yetiştiriciliği, hasat, satış ve odun kesme gibi çiftçilik hayatının zorluklarını göğüslen. Devasa, açık bir dünyada çiftliğini nasıl yöneteceğine kendin karar ver!

Tür: Simulatör Oyunu
Yıl: 2018
Yayıncı: Focus Home Interactive

 

 Not: Siparişinizi verdikten sonra arkadaşlık isteği gelicektir, lütfen kabul ediniz aksi taktirde siparişiniz iptal edilir.

Teslimat: Steam GİFT şeklinde yapılmaktadır. Ortalama olarak 5 ila 15 dakika içerisinde teslimat gerçekleştirilir.

Farming Simulator 19

Farming Simulator 19 size çok farklı bir oyun deneyimi sunmaktadır. Diğer oyunlarda görmeye alışık olduğunuz rekabetçi ortamdan çok uzak olan bu oyun sizlere adeta gerçek hayatta yapmak istediklerinizi sunmaktadır. Adından da anlaşılabileceği gibi Farming Simulator 19 oyununda size ekip biçebileceğiniz bir toprak verilmektedir. Oyun içerisinde tarlanızda ve toprağınızda kullanabileceğiniz birçok ekipman ve araç gereç bulunmaktadır.

 Bu sayede bu araç gereçlerin gerçek hayatta ne işe yaradığını öğrenebileceksiniz. Farming Simulator 19 ‘a oyun demek çok yanlış olur, çünkü gerçekten size derin hisler sağlayan bir simülatördür. Oyuncuyu uzun saatler ekrana kilitleyen bu simülatör sizi bildiğiniz bir çiftçi yapmaktadır.

 Bu sayede bir çiftçi gibi düşünüp karar vererek en yüksek kazancı ve karşınıza çıkan zorlukları mantık yürüterek engelleyebileceksiniz. Farming Simulator 19 ‘un en göze çarpan özelliklerinden bir taneside çoklu oyuncu desteğinin olmasıdır. Bu mod sayesinde çevrenizde arkadaşlarınızla beraber çok eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz.

 Nasıl Oynanır?

 Farming Simulator 19 her ne kadar rekabetten uzak, huzur verici bir oyun deneyimi olarak lanse edilse dahi karşınıza çıkan birçok zorluğu atlamak zorundasınız. Aksi halde bütün emekleriniz çöpe gidebilir. Oyun içerisinde günlük hayatta sıkça karşılaştığınız bütün işlemleri rahatlıkla yerine getirebilirsiniz. Mesela saman balyalarını traktöre yükleyebilir ve onları satmak için gönderebilirsiniz. Ayrıca tarlanız için sulama sistemleri satın alabilir ve daha verimli bir hasat elde edebilirsiniz.

 Oyuna başladığınız zaman sizi üç farklı oyun modu karşılamaktadır. Bu oyun modları New Farmer, Farm Manager ve Start From Scratch ‘tır. Bu üç farklı modda da oyunun kontrolü sizdedir fakat her modun istediği görevler ve zorlukları farklıdır. Eğer ilk defa bu oyunu oynayacaksınız New Farmer modu size oyunun işleyişini ve ekipmanları tanıtmak için yararlı olabilir.

 Zorluk açısından da en kolay mod bu moddur. Farm Manager modunda ise başlangıçta verilen parayı kullanabilir ve işlerinizi çok daha büyük bir hale getirebilirsinz. Son mod olan From Scracth ise en zor moddur. Oyuncuya çok az bir miktar para vererek işleri düzeltmesi ve tekrardan büyümesi isteniyor. Eğer sizde ailenizden ya da işinizden dolayı bu tarz çitlik ve toprak işleme işlerine hakimseniz bu oyun tam size göre. Aksi halde zorlanabileceğiniz birçok engel karşınıza çıkacaktır.

 Sistem Gereksinimleri Nelerdir?

 Farming Simulator 19 için Windows ve Mac tabanlı işletim sistemleri için minimum sistem gereksinimlerini aşağıda sıraladık, fakat unutulmamalıdır ki aşağıdaki gereksinimlerden çok daha üst düzey bir bilgisayarda bu oyunu oynamak size çok daha akıcı ve grafiklerin daha anlaşılır biçimde gözükeceği bir oyun deneyimi sunacaktır. Açıklanan sistem gereksinimleri incelendiğinde orta düzey bilgisayarla da bile çok akıcı bir oyun deneyimi sağlayabilirsiniz.

  Windows için Minimum Sistem Gereksinimleri:

 - İşletim Sistemi 64 - bit Windows 7, Windows 8, Windows 10

 - İşlemci Intel Core i3 - 2100T 2.5GHz veya AMD FX-4100 3.6 GHz

 - Bellek 4 GB RAM

 - Ekran Kartı Nvidia Geforce GTX 650, AMD Radeon HD 7770 grafik kartı (min. 2 GB )

 - 20 GB kullanılabilir alan

  Mac için Minimum Sistem Gereksinimleri:

 - İşletim Sistemi Mac OS X 10.13.5

 - İşlemci Intel Core i3 - 2100T 2.5GHz veya AMD FX-4100 3.6 GHz

 - Bellek 4 GB RAM

 - Ekran Kartı Nvidia Geforce GTX 650, AMD Radeon HD 7770 grafik kartı veya daha iyisi (min. 2 GB)

 - Depolama: 20 GB kullanılabilir alan

Ürün bulunamadı!
ÜRÜNSTOKADETTUTAR{{ rewardPointAlias }}İŞLEM
{{ item.name }}
{{ item.discountRate }} İNDİRİMLİ
{{ item.stockMessage }}
{{ item.oldPriceValue * (item.quantity ? item.quantity : 1) | currency: currencySymbol }}
{{ item.priceValue * (item.quantity ? item.quantity : 1) | currency: currencySymbol }}
{{ item.customProperties.rewardPoint * (item.quantity ? item.quantity : 1) }} {{ (item.customProperties.rewardPointValue * (item.quantity ? item.quantity : 1)) | currency: currencySymbol }}

"{{ attribute.name }}" boş olamaz! "{{ attribute.name }}" geçersiz!
{{ $select.selected.name }}
İlan bulunamadı!

Yorumlar

İlk yorumu sen yaz

Bu ürünle ilgili fikirlerini diğer kullanıcılarla paylaş.

TOPLAM KAYIT : {{ totalItems }} - TOPLAM SAYFA : {{ totalPages }}