{{ $item.name }}

Facebook Hediye Oyun Kartı

RP satın al -League of Legends Riot Facebook Oyun E-Pin'i destekleyen Facebook'taki binlerce oyun veya uygulamada daha hızlı ilerleyebilir veya arkadaşlarınızla daha fazla oyun oynayabilirsiniz. Facebook'taki oyun ve uygulamada ürünler almak için hemen kullanın. Facebook Uygulama Merkezi'nde keyifle oynayabileceğiniz harika oyunlar bulabilirsiniz..

" www.PlaySultan.com.tr Facebook platformunun yetkili satıcısıdır."


 

Facebook Oyun kartı facebook üzerinde oynanabilen tüm oyunlarda bakiye almanızı sağlayan kartlardır. Alacağınız facebook hediye kartıyla oynadığınız facebook oyunlarında bakiye elde edersiniz

Facebook günümüzde çok sayıda insan tarafından kullanılmaktadır. Her bir Facebook kullanıcısının kullanım amacı farklı olabilmektedir. Kimi yeni arkadaşlar edinmek için kullanırken kimisi iletişim kurmak için kullanıyor; kimisi ise sadece oyun oynamak için Facebook hesabı açıyor. Facebook son dönemlerde sadece oyun oynamak amacıyla hesap açan çok sayıda üyeye sahip oldu. Bu nedenle de bazı yenilikler yaptı.

            Yapılan yenilikler aslında daha iyi ve daha fazla oyun ile sınırlı gibi gözüküyor; ancak durum bundan biraz daha fazlasını içeriyor. Facebook üyelerinin site üzerindeki oyunlardan kolayca vazgeçmesini önlemek için çeşitli seviyeleri ve bölümden bölüme geçiş yapmayı zorlaştırıyor. Ancak bu durumun kolay yolunu da başka bir taraftan kendisi sunuyor. Facebook Oyun Kartı son dönemlerde iyice popüler olan ve Facebook üzerinden oynanan oyunlarda kullanılmak üzere satın alınan oyun için eşyalardır. Facebook Oyun Kartı oyundan oyuna değişiklik gösteren biçim, fiyat ve işleyiş şekillerine sahip olsalar da genel mantıkları ortaktır. Bir oyunda geçilemeyen bir bölümü geçmek için yardımcı olmaktadırlar. Bu yardımlar oyundan oyuna değişiklik gösterebilir; kimisinde oyun karakterine fazladan güç verirken kimisinde düşmanı zayıflatmaktadır. Ancak temel mantık seçici amaçla yapılmış zor bölümlerin geçişini sağlamaktır. Ayrıca aynı amaca sahip olsa da biraz daha dolaylı olarak Facebook Oyun Kartı ile oyun içinde değerli eşyalar satın alınabilmektedir; haliyle bu durum da oyuncunun oyunun bölümlerini daha kolay geçmesini sağlamaktadır.

            Facebook oyunları son dönemde ne kadar popüler ise Facebook Oyun Kartı da o kadar popüler. Facebook üzerinden oyun oynayan kullanıcıların tamamına yakını bu oyun kartlarını kullanıyor. Facebook Oyun Kartı site üzerinden farklı paketler dâhilinde satılmaktadır. Farklı paketleri de farklı ödeme seçenekleri içerisinde satın almak mümkündür. Facebook Oyun Kartı oldukça cüzi fiyatlara satılmaktadır. Bu kartları satın alıp bunlar yardımıyla oyun oynamak kullanıcılar için çok daha zevklidir; çünkü birçok oyunun yaratıcısı tasarladıkları oyunların belirli kısımlarını bu oyun kartları olmadan geçilemeyecek şekilde tasarlamıştır. Bu bilinen bir gerçek olduğuna göre bu kartlardan edinebilişiniz.

Facebook kod, Facebook bakiye, Facebook oyun kodu, Facebook hediye oyun kart satın almak için doğru adres; Playsultan.com.tr.
Ürün bulunamadı!
ÜRÜNSTOKADETTUTAR{{ rewardPointAlias }}İŞLEM
{{ item.name }}
{{ item.discountRate }} İNDİRİMLİ
{{ item.stockMessage }}
{{ item.oldPriceValue * (item.quantity ? item.quantity : 1) | currency: currencySymbol }}
{{ item.priceValue * (item.quantity ? item.quantity : 1) | currency: currencySymbol }}
{{ item.customProperties.rewardPoint * (item.quantity ? item.quantity : 1) }} {{ (item.customProperties.rewardPointValue * (item.quantity ? item.quantity : 1)) | currency: currencySymbol }}

"{{ attribute.name }}" boş olamaz! "{{ attribute.name }}" geçersiz!
{{ $select.selected.name }}
İlan bulunamadı!

PlaySultan

Yorumlar

İlk yorumu sen yaz

Bu ürünle ilgili fikirlerini diğer kullanıcılarla paylaş.

TOPLAM KAYIT : {{ totalItems }} - TOPLAM SAYFA : {{ totalPages }}