{{ $item.name }}

Euro Truck Simultaor 2 Online Oynamak!

Euro Truck Simultaor 2 Online Oynamak!
2008 yılında bu yana kendisini geliştirmeye devam eden ETS serisini online oynamayı daha önce denediniz mi? Şirketinizi kurarak diğer oyuncular ile birlikte uzun yollar yapabildiğiniz bu mod oyunseverlerin vazgeçilmezi!

 Uzun yol seven oyuncuların bu zamana kadar vazgeçilmezi olan Euro Truck Simulator 2 halen oyuncu kitlesini korumaya devam ediyor. Bu güne kadar gördüğümüz tır oyunlarının birçoğu sadece tırımızın arkasına taktığımız hepsi birbirinden farklı dorseleri bir şehirden diğer şehre götürmekten ibaretti. Ancak ETS2’nin piyasaya sürülmesinin ardından tır oyunları farklı bir boyuta geçerek çağ atladı. Oyunun yapımcı şirketi olan SCS Software büyük bir atılım yaparak tır simülasyonları dünyasında fark yaratan güncellemeye imza attı. Bu güne kadar oyuncularına sürekli yeni DLC’ler sunan oyun, çok oyunculu oyun modunu çıkarmısı ile oyun piyasasında büyük yankı uyandırdı.

PlaySultan

 Kendi ile birlikte tır simülasyonları konusunda rekabet eden diğer şirketler karşısında bu modu sayesinde kendisini tekel ilan etti dersek yanlış olmaz. Oyuncular çok oyunculu modda çeşitli şirketler kurarak diğer oyuncular ile oynayabiliyorlar. Bu sayede yollarda sadece NPC’leri değil gerçek zamanlı oyuncuları da görebiliyoruz. Ancak oyunu korsan olarak indirenler için üzücü bir haberimiz var. Maalesef şu an oynamakta olduğunuz oyun orijinal değil ise diğer oyuncular ile birlikte online sunucularda yer alamıyorsunuz. Multiplayer versiyonu sadece orijinal oyun sahiplerine sunuluyor.

PlaySultan

 Özellikle bir çok oyuncunun oynadığı direksiyon konsol seti ile oyun keyfinizi zirvelere çıkartabilirsiniz. Oyuna entegre direksiyon seti sayesinde uzun yollar sizin için büyük bir zevke dönüşüyor. Bir de radyodan yolculukta olmazsa olmaz şarkınızı açarsanız keyfinize diyecek yok doğrusu. 2008 yılında ilk kez piyasaya sürülen bu simülasyonun buralara kadar geleceğini kimse tahmin etmiyordur. Üstelik geçtiğimiz ayda gelen ve birçok oyunseverin uzun zamandır hayalini kurduğu Türkiye Haritası'nda da kullanabileceğimizi bilmek heyecanlandırıyor.

Henüz Euro Truck Simulator 2 oynama fırsatınız olmadıysa güvenilir ve en uygun fiyatlar için PlaySultan üzerinden 7/24 hizmet alabilirsiniz.