{{ $item.name }}

Euro Truck Simulator 2

PlaySultan

Euro Truck Simulator 2, SCS Software tarafından çıkarılmış olan bir kamyon simülasyonudur.19 Ekim 2012'de çıkmış olan oyun günümüz Avrupa'sını temel almıştır.

 İlk piyasaya sürülme tarihi: 3 Kasım 2017
Geliştirici: SCS Software
Yayıncı: SCS Software, rondomedia Marketing & Vertriebs GmbH, Anuman, Akella, CDP.pl
Tür: Sürüş, Simülasyon
Platformlar: Microsoft Windows, Linux, macOS, Mac O

 Not: Siparişinizi verdikten sonra arkadaşlık isteği gelicektir, lütfen kabul ediniz aksi taktirde siparişiniz iptal edilir.

Teslimat: Steam GİFT şeklinde yapılmaktadır. Ortalama olarak 5 ila 15 dakika içerisinde teslimat gerçekleştirilir.

Euro Truck Simulator 2

Oyun, SCS yazılım firması tarafından 2012 yılında piyasaya sürülen bir kamyon simülasyon oyunudur. Euro Truck Simulator'ın devamı niteliğinde olan bir oyundur.

 Euro Truck Simulator'ün 2. versiyonu olarak yeni bir oyun sistemini piyasaya sürüldü. Oyuncunun bir profil oluşturması ve merkezi olarak bir şehir seçmesi gerekiyor. Oyunun başında, oyuncu kendi kamyonunu elde etmek için para ve kredi tasarrufu yapmak için ise hızlı bir şekilde ön hazırlıkları yapması gerekir. Oyuncu daha fazla işi tamamladığında, mevcut altı beceriden birine yatırım yapmak için beceri puanları kazanır; örneğin, daha değerli yükleri taşımalarını sağlamak veya daha uzun süreli teslimatları almalarını sağlamak gibi. Oyunun ilerleyen saatlerinde, oyuncular ek kamyon, garaj satın alabilir ve kamyon ticaretini genişletmek için farklı sürücüler kiralayabilirler.

 Yeni Versiyon Eklentileri:

 Ayrıca yeni versiyonda oyuncuların en çok sevdiği özelliği, çevrimiçi olarak radyo dinleyebiliyor olmalarıdır. Yeni versiyonun ana menüsünde; e-posta, radyo, dünya haritası, kişisel durum çubuğu ve genel piyasa bilgileri yer almaktadır.

 Ülkeler:

 Oyun, İspanya ve Portekiz dahilinde, daha birçok ülkeyi içeriyor. Harita ve simüle edilmiş Avrupa karayolu örüntüleri, önceki oyunlardan daha ayrıntılı olarak ve daha fazla şehri içine alarak oyun içinde yer alıyor. Lüksemburg ve Slovakya gibi yeni ülkeler de ayrıca oyuna alınmıştır.

 İngiltere ve Almanya'nın haritaları sırasıyla İngiltere Kamyon Simülatörü ve Alman Kamyon Simülatörü'nden örneklemeyle türetilmiştir. Bu bölgeler, özellikle İtalya ve İskandinavya gibi daha yeni eklenti olan bölgelerin kalitesinden yoksundur. 23 Mayıs 2018'de yazılım firması, kuzey haritasından başlayarak eski haritanın bazı kısımlarını elden geçirmeyi planladıklarını bloglarında duyurmaktadırlar.

 Şuanda aktif olarak Avusturya, Belçika, Çek Cumhuriyeti, Fransa, Almanya, İtalya, Lüksemburg, Hollanda, Polonya, Slovakya, İsviçre, İngiltere gibi ülkelerde oynanabilmektedir.

 Euro Truck Simulator 2 Nasıl Oynanır?

 Öncelikle oyunun, online oyuncu topluluğuna katılmak için, bazı gerekli işlemlerin yapılması gerekecektir. Bilinmesi gereken tek şey: Bu oyun çoklu oyunculu olarak sadece orijinal lisanslı versiyonunda oynanabilir. Korsan versiyonunda çoklu olarak oynanamaz. Oyunun satın alınmış bir kopyasına sahipseniz; Başlangıçta, "Kayıt Ol" düğmesine tıklayarak, Euro Trucks Simulator 2 Multiplayer'ın resmi web sitesine kaydolmanız gerekir. Kayıt olurken Steam hesabını girmeniz gerekecektir. Bu web sitesinde oyun istemcisini indirmeniz gerektiği anlamına gelir.

 Oyun sağlayıcısı, modun yükleyicisini içerecek ve onu çalıştıracaktır. Yükleyicinin talimatlarını izleyerek; (Çoklu oyunculu oyunun nereye yüklendiğinin önemi yoktur. Ve etkisi de yoktur. Oyunun yolunu belirtmek gerekir.) Oyun yüklendiğinde masaüstünde "Play Euro Truck Simulator 2 Multiplayer" kısayolu görünür. Online Euro Truck Simulator 2 versiyonu oynamaya başlamak için çalıştırılır.

 Kayıt sırasında verilen resmi web sitesi değişikliklerine girmek ve oynanacak sunucuyu seçmek gerekir. Türkiye için, Avrupa sunucusunu kullanmak en iyisidir. Sonra, tek oyunculu ve aynı şekilde çok oyunculu profiller oluşturulabilir. Ve oyuna başlanır.

 Sistem Gereksinimleri Nelerdir?

 Oyun için minimum gereksinimler şu şekilde sıralanabilir:

 CPU Hızı : Çift çekirdekli CPU 2.4 GHz.

 İşletim Sistemi: Windows 7 (En düşük)

 RAM: 4GB

 Ekran Kartı: GeForce GTS 450-class (Intel HD 4000)

 Ekran İçin Ayrılan RAM : 512 Mb

 Harddisk Alanı: 120 GB

 Daha rahat ve konforlu bir Euro Truck Simulator 2 oyunu için önerilen sistem gereksinimleri de şu şekilde sıralanabilir:

 CPU Hızı : Quad core CPU 3.0 GHz

 İşletim Sistemi: Windows 7/8.1/10 ( 64-bit)

 RAM: 6GB

 Ekran Kartı: GeForce GTX 760-class (2 GB)

 Ekran İçin Ayrılan RAM : 2048 Mb

 Harddisk Alanı: 120 GB

Ürün bulunamadı!
ÜRÜNSTOKADETTUTAR{{ rewardPointAlias }}İŞLEM
{{ item.name }}
{{ item.discountRate }} İNDİRİMLİ
{{ item.stockMessage }}
{{ item.oldPriceValue * (item.quantity ? item.quantity : 1) | currency: currencySymbol }}
{{ item.priceValue * (item.quantity ? item.quantity : 1) | currency: currencySymbol }}
{{ item.customProperties.rewardPoint * (item.quantity ? item.quantity : 1) }} {{ (item.customProperties.rewardPointValue * (item.quantity ? item.quantity : 1)) | currency: currencySymbol }}

"{{ attribute.name }}" boş olamaz! "{{ attribute.name }}" geçersiz!
{{ $select.selected.name }}
İlan bulunamadı!

Yorumlar

İlk yorumu sen yaz

Bu ürünle ilgili fikirlerini diğer kullanıcılarla paylaş.

TOPLAM KAYIT : {{ totalItems }} - TOPLAM SAYFA : {{ totalPages }}